خانه اخبار هر آنچه در مورد لنز طبی رنگی فصلی فرشکن باید بدانید

هر آنچه در مورد لنز طبی رنگی فصلی فرشکن باید بدانید

نویسنده فروغ بیداری
لنز طبی رنگی فصلی فرشکن

لنز طبی رنگی فصلی فرشکن

لنز طبی رنگی فصلی فرشکن علاوه بر اصلاح مشکلات بینایی، بر زیبایی و جذابیت ظاهری شما هم می‌افزاید. لنزهای رنگی فرشکن در رنگ‌های بسیار متنوع و خاص عرضه می‌شوند. یعنی می‌توانید هر طرح و رنگی که دوست داشته باشید را در میان محصولات این برند پیدا کنید.

رنگ‌های لنز طبی رنگی فصلی فرشکن فیوژن شامل آبی فیروزه‌ای، عسلی، قهوه‌ای روشن، توسی، سبز-عسلی، توسی بسیار روشن و براق، صورتی بسیار روشن، یاسی، قهوه‌ای درخشان، نقره‌ای و شاه‌بلوطی است.

ویژگی‌های کلی لنز طبی رنگی فصلی فرشکن

  • قطر: 14.2 میلی‌متر
  • انحنای لنز: 8.6 میلی‌متر
  • جنس لنز: Methafilcon A
  • حاوی 55 درصد آب
FreshKon Colors Fusion

مشخصات لنز رنگی فرشکن فیوژن

لنز رنگی فرشکن فیوژن دارای 13 رنگ متنوع و درخشان است و در نتیجه می‌توان با کمک آن به زیبایی هر چه بیشتر هر مدل چهره‌ای افزود. این لنز خاصیت آب‌دوستی (هایدروفیلیک) دارد. در نتیجه، پوشیدن آن برای مدت زمان طولانی هم راحت است.

حتی افرادی که تازه از لنز طبی استفاده می‌کنند هم می‌توانند لنز فرشکن را به راحتی در چشم بگذارند و در بیاورند.

لنزهای این برند منطقه نوری بزرگی دارند تا دید واضحی برای فرد ایجاد کنند.

نفوذپذیری اکسیرن لنز فرشکن بسیار بالاست. به این معنی که اکسیژن راحت از منافذ بسیار ریز لنز عبور می‌کند و به سطح قرنیه چشم می‌رسد. به این ترتیب سلامت چشم‌ها حفظ خواهد شد و قرمزی، خستگی یا سوزش چشم به وجود نمی‌آید.

در ساختار کلی این لنز از سه نوع رنگ استفاده شده تا لنز در چشم کاملا طبیعی دیده شود.

شایان ذکر است که لنز FreshKon Colors Fusion خاصیت ضد یو وی ندارد و در فضای باز باید همزمان با لنز از عینک آفتابی هم استفاده کنید.

آیا لنز طبی رنگی فصلی فرشکن در چشم طبیعی دیده می‌شود؟

این لنزها در 13 رنگ متنوع عرضه می‌شوند. رنگ‌های توسی، فیروزه‌ای و قهوه‌ای آن برای چشم‌های روشن گزینه‌های بسیار مناسبی هستند زیرا باعث پررنگ شدن چشم می‌شود. این در حالیست که رنگ‌های آبی، عسلی و بلوطی بهترین گزینه برای کسانی است که چشم‌هایشان تیره است؛ زیرا باعث روشن شدن رنگ چشم این افراد می‌شوند.

کسانی که دنبال رنگ‌های فانتزی و خاص هستند بهتر است رنگ‌های بنفش، آبی خیلی روشن، توسی-نقره‌ای یا آبی تیره را انتخاب کنند.

اگر لنز چشمی را فقط برای زیبایی استفاده می‌کنید، حتما هنگام خرید حواستان باشد که نمره لنز صفر باشد.

بهترین جایگزین برای لنز فصلی فرشکن چیست؟

لنز طبی رنگی فصلی فرشکن / FreshKon Colors Fusion
لنز طبی رنگی فصلی فرشکن : یاسی

لنز رنگی ماهانه فرشلوک که یکی از پرفروش‌ترین لنزهای کمپانی «آلکان و سیبا ویژن» است، جایگزین خوبی است. لنزهای Colorblends فرشلوک بسیار نرم و راحت هستند و می‌توانید چندین ساعت پیاپی بدون خستگی یا خشکی چشم از آنها استفاده کنید.

خاصیت هیدروفیلیک لنز طبی رنگی فصلی فرشکن چیست؟

لنز رنگی فرشکن فیوژن دارای خاصیت هیدروفیلیک است، یعنی آب دوست است. لنز فیوژن از 55 درصد آب تشکیل شده، این رطوبت بالا سبب می‌شود تا لنز در چشم خشک نشود. می‌دانید که اگر لنز خشک شود باعث سوزش و قرمزی چشم‌ها خواهد شد. بنابراین، فرشکن با هایدروفیلیک ساختن لنزهای رنگی خود از این مشکلات آزاردهنده پیشگیری کرده است.

فناوری Hydro Micro-Insulation چیست؟

استفاده از میکرو-عایق هیدرو به این صورت است که همه‌ی میکرو-رنگدانه‌های استفاده شده در بدنه‌ی لنز، عایق و قفل می‌شوند تا با سطح چشم انسان در تماس نباشند. مزیت این فناوری در این است که لنز عملکرد بهتری پیدا می‌کند و فردی که آن را پوشیده نیز احساس راحتی بیشتر خواهد داشت.

لنز رنگی فرشکن را می‌توان طبی کرد؟

محدوده نمره‌های لنزهای رنگی فرشکن گسترده است و بیشتر بیماران را پوشش می‌دهد. یعنی تقریبا برای هر نوع چشمی مناسب است. این لنزها برای دور بینی و نزدیک بینی قابل استفاده هستند و می‌توان به جای عینک طبی از آنها کمک گرفت.

لنز طبی رنگی فصلی فرشکن / FreshKon Colors Fusion
قهوه‌ای روشن

آیا می‌توان به لنز طبی رنگی فصلی فرشکن اعتماد کرد؟

بله این لنز توسط کمپانی سنگاپوری فرشکن ساخته می‌شود. در نتیجه کاملا استاندارد، سالم و ایمن است. شما باید بدانید که نحوه استفاده از لنز و نحوه گذاشتن و برداشتن آن از چشم در سلامت لنز بسیار موثر است. هر روز قبل از گذاشتن لنز و قبل از برداشتن آن باید دست‌های خود را با آب و صابون تمیز بشویید و خشک کنید. لنز را هم پس از مصرف باید درون محلول تمیزکننده و در قاب مخصوصش قرار دهید.

عمر مفید لنز رنگی فصلی  فرشکن چقدر است؟

این لنز به مدت 3 ماه قابل استفاده است. اما باید حتما هر روز پس از مصرف درون محلول نگهداری شود. این شست‌وشو و مراقبت باعث می‌شود تا لنز خشک نشود و عفونت نگیرد و مشکلی برای چشم‌ها ایجاد نکند.

لنز رنگی ایراپتیکس و لنز FreshKon Colors Fusion چه فرقی با هم دارند؟

بین دو لنز رنگی ایراپتیکس و لنز رنگی طبی فرشکن دو تفاوت عمده وجود دارد. اولین فرق آنها، جنس ماده‌ای است که این لنزها از آن ساخته شده‌اند.

ایراپتیکس از سیلیکون هایدروژلی که 33 درصد آب در خود دارد و اکسیژن‌رسانی آن بسیار بالاست ساخته شده است. اما لنز رنگی فرشکن از جنس Methafilcon A که 55 درصد آب در خود دارد، تهیه شده است.

برند FreshKon برای کدام کشور است؟

FreshKon یک شرکت بین‌المللی است که در سنگاپور واقع شده و در حوزه تولید لنزهای تماسی فعالیت می‌کند. بیشتر محصولات این کمپانی را لنزهای زیبایی تشکیل داده‌اند. از جمله مدل‌های لنزهای این برند می‌توان به Alluring Eyes، فرشکن Colors Fusion و فرشکن Mosaic اشاره کرد.

فرشکن، محصولات خود را به بیش از 50 کشور دنیا صادر می‌کند. فرشکن با بیش از 25 سال سابقه، لنزهای بسیار باکیفیت تولید و روانه بازار می‌کندکه همگی تحت استانداردهای جهانی طراحی شده‌اند.

سوالات رایج در مورد لنز طبی رنگی فصلی فرشکن

لنز رنگی فرشکن برای چشم‌های تیره هم قابل استفاده است؟

رنگ‌های توسی، نقره‌ای و آبی خیلی روشن از بهترین رنگ‌های لنز فرشکن فیوژن برای افرادی است که چشم‌های تیره دارند. اگر چشم‌های مشکی یا قهوه‌ای تیره دارید با این رنگ‌ها نه تنها تغییر بزرگی در چهره خود ایجاد می‌کنید، بلکه چشم‌هایتان کاملا طبیعی هم دیده خواهند شد که این یک مزیت عالیست.

لنز طبی رنگی فصلی فرشکن برای چشم‌های روشن  هم قابل استفاده است؟

رنگ‌های قهوه‌ای، آبی و فیروزه‌ای سه رنگی هستند که روی چشم‌های روشن بسیار زیبا و طبیعی دیده می‌شوند. وقتی می‌خواهید تغییر اساسی کنید و چشم‌های شما روشن است، بهتر است سراغ رنگ‌های تیره‌تر بروید تا متفاوت به نظر برسید.

خاصیت هیدروفیلیک لنز طبی رنگی فصلی فرشکن چیست؟

لنز رنگی فرشکن فیوژن دارای خاصیت هیدروفیلیک است، یعنی آب دوست است. لنز فیوژن از 55 درصد آب تشکیل شده، این رطوبت بالا سبب می‌شود تا لنز در چشم خشک نشود.

برند FreshKon برای کدام کشور است؟

FreshKon یک شرکت بین‌المللی است که در سنگاپور واقع شده و در حوزه تولید لنزهای تماسی فعالیت می‌کند.

منبع: freshkon

Related Articles

کامنت بگذارید