کدام لنز طبی بهتر است؟

لنز طبی

در بازار برندهای گوناگونی از انواع  لنزها موجود می باشد و هر برند شامل مشخصات ویژه ای است که ممکن است برای شما مناسب باشد. مطمئنا همه برند ها شامل خصوصیاتی که مناسب شما باشند نمی باشند. ۹۰ درصد خریداران لنز طبی، لنز های طبی نرم را انتخاب می کنند پس برای انتخاب یک برند مناسب از لنز طبی نرم، ما به شما فاکتورهای زیر را پیشنهاد می کنیم :

انحنای پشتی

انحنای پشتی لنز طبی، انحنایی است که در سطح پشتی لنز واقع شده و کار انطباق با چشم شما را انجام می دهد . انحنا باید تا انجا که ممکن است با انحنای مردمک چشم شما منطبق باشد تا با مرکز دید شما در یک راستا قرار بگیرد و دید تمیز و یک دست به شما بدهد.

معمولا اکثر برندهای لنز از یک الگوی انحنای استاندارد استفاده می کنند ولی برخی از برندها دارای لنزهایی با انحناهای بیشتر و یا کمتر می باشند که در مواردی ممکن است برای چشم شما بهتر باشد.

قطر

قطر لنز یک فاکتور بسیار مهم در انتخاب لنز می باشد . ممکن است چشمان شما از اندازه معمولی بزرگتر باشد که شما نیازمند لنزی با قطر بزرگتر هستید و یا ممکن است چشمان شما از حد معمول کوچکتر باشد که شما باید از لنز با قطر کوچکتر از استاندارد استفاده کنید تا لنز در مرکز چشم شما قرار بگیرد .

همچنین بسته به میزان باز شدن پلک ، ممکن است شما نیاز به یک لنز با قطر کمتر نیاز داشته باشید تا هنگام درآوردن  لنز دچار مشکل نشوید .

 

لنز طبی
لنز طبی

 

قدرت

اگر شما دچار نزدیک بینی و یا دوربینی حاد هستید ، می بایست از برندهایی استفاده کنید که لنزهای ویژه ای برای این نزدیک و یا دور بینی حاد دارند

لنز با سطوح اصلاح شده

برخی از لنزها به نحوی طراحی شده اند که رطوبت چشم را بیشتر حفظ می کنند که باعث می شود استفاده کننده احساس راحتی بیشتری کند . این لنزها برای افرادی که دچار خشکی چشم هستند ویا اینکه پس از چند ساعت استفاده از لنز احساس خشکی در چشم می کنند مناسب است .

اگر شما دچار این مشکلات هستید باید از برندهایی استفاده کنید که این خصوصیات را دارا می باشند.

 

برای خرید لنز طبی کافی است بر روی لینک زیر کلیک کنید:

 

خرید لنز طبی

 

 

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 
اولین نفری باشید که از اخبار و فروش‌های ویژه لوناتو با خبر میشود.