عدسی زایس دوراویژن پلاتینیوم

عدسی زایس

ZEISS DuraVision Platinum

دید واضح به چیزی بیش از یک لنز آنتی رفلکت نیاز دارد و آن یک سطح مقاوم در برابر اتفاقات روزانه است.

لنزهای ZEISS DuraVision Platinum طراحی شده اند تا در مقابل فعالیت های روزانه مقاوم باشند. لنزهایی که ضد لکه هستند و به راحتی تمیز می شوند و دید بی نظیری به شما می دهند.

چه چیزی باعث می شود لنزهای ZEISS DuraVision Platinum متفاوت باشند ؟

در ساخت لنزهای ZEISS DuraVision Platinum از تکنولوژی استفاده می شود که یک پوشش کاملا یک دست بر روی لنز قرار می گیرد و به کمک یونهای فعال این پوشش بر روی لنز مستحکم می شود به نحوی که این پوشش ضد خش ۳ برابر لنزهای عادی در برای خط و خش و لکه مقاوم تر می باشد.

در ضمن این پوشش ۲۰ درصد انعکاس نور از اطراف بیشتر از لنزهای عادی فیلتر می کند

به طور خلاصه مزایای لنزهای ZEISS DuraVision Platinum عبارتند از :

مقاوم در برابر خط و خش

پوشش و سطح لنزهای ZEISS DuraVision Platinum سه برابر سختی از لنزهای عادی و ضد انعکاس سایر برندهاست.

لنز زایس
لنز زایس

 

 

مقاوم در برابر غبار

تمیز کردن لنز عینک با لباس باعث جمع شدن بار الکترومغناطیس بر روی لنز عینک می شود که این امر موجب می شود لنز گرد و غبار را به خود جذب کند. لایه ضد لکه لنزهای ZEISS DuraVision Platinum مانع جمع شدن این بار مغناطسی بر روی لنز شده و تا ۹۰ درصد از جمع شدن گرد و غبار بر روی لنز عینک جلوگیری می کند و دید شفاف طولانی تری را در اختیار مصرف کننده قرار می دهد.

مقاوم در برابر لکه

یک پوشش نرم ویژه بر روی لنز های ZEISS DuraVision Platinum باعث می شود که لکه های روغنی و لکه های ناشی از آب به راحتی از روی لنز پاک شود . این پوشش باعث می شود قطرات آبی که روی عینک پاچیده می شود ویا در اثر مه و رطوبت بروی عینک شکل می گیرد به راحتی پاک شود.

خاصیت ضد انعکاس (آنتی رفلکت)

پوشش ویژه ضد انعکاس لنزهای ZEISS DuraVision Platinum تا ۲۰ درصد شدت نور منعکس شده از اطراف را از چشمان شما فیلنر می کند و دیدی شفاف و آرامش را به چشمان شما هدیه می دهد.

 

 

 

 

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 
اولین نفری باشید که از اخبار و فروش‌های ویژه لوناتو با خبر میشود.