چاپ سه‌بعدی عینک‌ها؛ رویایی که به زودی واقعیت خواهد یافت

چاپ سه‌بعدی عینک‌ها؛ رویایی که به زودی واقعیت خواهد یافت

با رشد روزافزون فناوری در عرصه‌های گوناگون، همواره باید در انتظار ابزار جدیدی در راستای سهولت هر چه بیشتر زندگی روزمره انسان‌ها باشیم.

یکی از جالب‌ترین و کارآمدترین محصولات تکنولوژیک در سال‌های اخیر، چاپگرهای سه‌بعدی هستند که همانند مداد جادویی، قادرند هر چه بشر اراده می‌کند را بسازند. البته این فناوری در همه عرصه‌ها به طور کامل رشد نکرده است. اما برای بیشتر نیازهای روزمره انسان، می‌تواند راه‌حلی آسان و جذاب داشته باشد.

وقتی تولید عینک با چاپ سه‌بعدی 100 درصدی شود، تحول عظیمی در عرصه تولید محصولات مربوط به بینایی در جهان روی خواهد داد.

یکی از عملکردهای ستودنی چاپگرهای سه‌بعدی، تولید عینک و چشم‌افزار است. زمانی را در ذهن خود مجسم کنید که می‌توانید فریم موردعلاقه‌تان را به رنگ و شکل دلخواه ترسیم کرده و خیلی راحت، آن را چاپ و استفاده کنید.

وقتی تولید عینک با چاپ سه‌بعدی 100 درصدی شود، تحول عظیمی در عرصه تولید محصولات مربوط به بینایی در جهان روی خواهد داد. دیگر هیچ‌گونه محدودیتی برای تولید فریم وجود نخواهد داشت. عینک با رنگ‌ها، شکل‌ها، اندازه‌ها، طرح‌ها، عدسی‌های مختلف را می‌توان در یک روز تولید کرده و در اختیار داشت.

عینک با رنگ‌ها، شکل‌ها، اندازه‌ها، طرح‌ها، عدسی‌های مختلف را می‌توان در یک روز تولید کرده و در اختیار داشت.

به لطف چاپ سه‌بعدی می‌توان مناسب‌ترین عینک طبی یا عینک آفتابی را برای صورت خود تهیه کرد. این عینک‌ها به‌گونه‌ای ساخته می‌شوند که به درستی روی صورت فرد بنشینند. این امر نیز مرهون سرویس‌های نرم‌افزاری اسکن و چاپ سه‌بعدی خواهد بود.

اسکنرها، نقاط مختلفی از سر و صورت فرد را اسکن کرده و سپس به کمک آن‌ها می‌توان حتی طرح‌های فانتزی خود را متناسب با چشم، گوش و بینی تولید کرد.

همچنین بد نیست اشاره کنیم که روند چاپ عینک، بدلیل کوچک بودن این ابزار بسیار سریع خواهد بود و زیر یک ساعت می‌توان محصول دلخواه خود را در اختیار داشت.

پاسخی بگذارید

[mailerlite_form form_id=1]
مشاوره در واتس اپ مشاوره تلفنی