صفحه اصلی در کمپین مدرسه عشق به ما بپیوندید

در کمپین مدرسه عشق به ما بپیوندید

توسط لوناتو
زلزله کرمانشاه

 

 در کمپین مدرسه عشق به ما بپیوندید

ماباهمیم

همه کسانی که در شهر تهران زندگی می‌کنند می دانند که هر روز صبح بر روی یکی از خطرناک‌ترین گسل‌ها پا می گذارند و هر شب بر روی همان گسل می‌خوابند. اما چگونه اینقدر راحت سر بر روی ناز بالش می‌گذاریم؟ نمی‌ترسیم سقف بر سرمان فرو ریزد؟ هیچ کسی در دنیا نمی‌تواند این واقعه را پیش‌بینی کند. آماده‌ای؟ شاید همین الان که در حال مطالعه این متن هستید اتفاق بیفتد.
باور کنیم که به همین سادگی برای هم وطنان ما در کرمانشاه این واقعه دردناک رخ داد. آنها هم همانند ما در آرامشی دلچسب چشم‌های خود را بستند اما به کام دلهره زمین دچار شدند. با ارسال پیام های گوناگون تسلیت دردی درمان نمی‌شود و زخمی مرهم نمی‌یابد. باید کاری کرد چون این درد هم از همان دردهای مشترک است.از بازماندگان حوادث پیشین چه خبر؟ چه بلایای که در طول هر سال هم وطنان بسیاری را دچار چالش‌های پیشبینی نشده مشابه هم نمی ‌کند. اما جایگاه و سهم شما از این همراهی کجاست؟ صرفا به فرستادن پیامی بسنده می‌کنید و یا مانند بسیار از هم‌وطنان، گاه کاشانه خود را رها می‌سازید و به سمت بحران زدگان روان می شوید و کمر همت به کمک آنان می بندید؟

 

zelzeleh-kermanshah-2

هیجان‌ها که فروکش کرد و همه به کاشانه و کار و زندگی روزمره پیشین خود بازگشتند، کودکانی می‌‌مانند که سقف کلاس درسشان آسمانی ابری است که خجالت می‌کشد بر سر آنان ببارد. بیایید آسمان را سربلند کنیم و کودکان را به زیر سقف کلاس ببریم که خشتش از عشق و گرمایش از مهر باشد.ما در حال چینش خشت های مهربانی برای این کودکان هستیم تا بتوانند باخیال آسوده به صدای آموزگار خود گوش کنند و صدای رعد برای آنها جز نوای طبیعت نباشد.

 

 

ماباهمیم

 

 

در همین راستا از شما درخواست داریم در کنار لوناتو و به درخواست خیریه طنین پر شکوه مهر در تهیه 100دستگاه کانکس، گامی سازنده برای امنیت بیشتر در مقابل عوامل طبیعی و سرمای شدید به حمایت از این کودکان برای داشتن کلاس درسی گرم‌تر و پر مهرتر بردارید.

باهمراهی یکدیگر مدرسه ای از جنس عشق می‌سازیم.
شماره كارت :
٦٨٨٤-٤٠٠١-١٢١٩-٦٢٧٤
خيريه طنين پر شكوه مهر (طپش)
امانتدار واريزى شما از ابتدا تا آخر راه مدرسه عشق ميباشد

ماباهمیم

 

 

نوشتن دیدگاه