دی-فریم‌ها: عینکی برای همه موقعیت‌ها

هیچ فریم عینکی به اندازه D-frame همه فن حریف و بی‌تاریخ انقضا نیست. این فریم‌ را باید همیشه در میان عینک‌های مختلف خود داشته باشید و مناسب‌ترین گزینه برای خرید محسوب می‌شوند. لوناتو نیز در فروشگاه خود نمونه‌های گوناگونی از این فرم عینک را دارد که می‌توانید با توجه به سلیقه، بودجه و نیاز خود مدل‌های مناسب را انتخاب و خریداری کنید.

عینک D-frame (دی-فریم) چیست؟

عینک‌های طبی و آفتابی در سال‌های اخیر دستخوش تغییرات بسیاری بوده‌اند و به‌طور مستمر، طرح‌های جدید و متنوعی وارد بازارهای جهانی شده است.

اما عینک‌های دی-فریم فرم کلاسیک عینک را در خود حفظ کرده و قاب آن به سمت حاشیه کشیده شده و در لبه‌ها در نزدیکی دسته کمی تیز می‌شوند. پایه لنزهای عینک به سمت داخل کمی باریک می‌شود و در بخش داخلی نازک‌تر از لبه‌های بیرونی فریم است. به طوری که شکل کلی هر لنزِ عینک، شکلی شبیه حرف D انگلیسی را تداعی می‌کند. یعنی سمت بیرونی پایه‌ی لنز صاف و بخش داخلی آن منحنی است.

دی‌فریم‌ها با هر تیپ صورتی تناسب کامل دارند.

انواع مختلف عینک‌های دی-فریم شامل چه طرح‌هایی می‌شود؟

عینک‌های دی-فریمی که این روزها مشاهده می‌کنید ترکیبی از طرح‌های قدیمی و دهه‌های 1950 تا 1980 میلادی است و ممکن است طرح‌های ظریفی روی بدنه آن نقش بسته باشد. در فروشگاه لوناتو انواع گوناگون این عینک‌ها از انواع پلاستیکی گرفته تا فلزی را می‌توانید پیدا کرده و گزینه مناسب خود را انتخاب و خریداری کنید.

دی-فریم‌های موجود در لوناتو شامل مدل‌های کلاسیک مربعی و لنزهای بیضی‌شکل است. برخی از آنها بدون قاب هستند و برخی دسته‌های متفاوت و جذابی دارند. باید در بین گزینه‌های مختلف گشت بزنید و پس از بررسی همه جانبه نمونه‌های دلخواه، گزینه دلخواهتان را انتخاب کنید.

صورت‌های مربعی باید دی-فریم‌هایی را انتخاب کنند که لنزهای بیضی و منحنی دارد

عینک دی‌فریم مناسب چه تیپ صورت‌هایی است؟

همان‌طور که اشاره کردیم عینک‌های D-frame طرح‌ها و اندازه‌های مختلفی دارند. اما نکته قابل ذکر در اینجا این است که این عینک‌ها با هر تیپ صورتی تناسب کامل دارند.

اگر صورت گرد دارید، بهتر این است که دی-فریمی که مربعی و طرح کلاسیک دارد را انتخاب کنید تا زاویه‌های مربع کاملا دیده شوند. عینک‌های سایز بزرگ بیشتر از بقیه مدل‌ها مورد توجه مشتری‌ها هستند.

صورت‌های مربعی باید دی-فریم‌هایی را انتخاب کنند که لنزهای بیضی و منحنی دارد تا روی صورت آنها بهتر دیده شود.

اگر صورت شما قلبی یا مثلثی است، یا چانه کشیده‌ای دارید، عینک‌های D-frame با لبه‌های ضخیم و پایه لنز باریک بهترین انتخاب بشمار خواهند رفت. به‌طور مثال، استایل قدیمی لبه‌دار از بقیه نمونه‌ها بهتر خواهد بود.

اگر علاقه‌مند هستید تا در میان عینک‌های D-frame بدنبال گزینه دلخواه خود بگردید، از شما دعوت می‌کنیم تا به این نشانی فروشگاه اینترنتی لوناتو مراجعه کنید و از گزینه‌های متنوعی که عرضه می‌شوند، دیدن فرمایید.

پاسخی بگذارید

[mailerlite_form form_id=1]
مشاوره در واتس اپ مشاوره تلفنی