۱-مدت زمان تحویل :
لوناتو در راستای سرویس دهی هر چه بهتر به مشتریان خود، کلیه محصولات ارسالی از طریق پیک در شهر تهران را در 24 تا 48 ساعته (جز زمان قرنطینه و تعطیلات رسمی ) در اختیار کاربران قرار می دهد و سفارش کاربرانی که خارج از شهر تهران هستند طی مدت 2 تا 5 روز کاری از طریق پست ارسال می گردد.

۲-تحویل سفارشات :کلیه کالاهای خریداری شده از سوی کاربران قبل از ارسال توسط لوناتو کنترل می شود و پس از اطمینان کامل از صحت کالا نسبت به ارسال آن اقدام می گردد . کالاها در بسته بندی های استاندارد و ایمن و مناسب برای هدیه به مشتریان تحویل می گردد. مشتریان در هنگام تحویل کالا می بایست بسته بندی کالا را کنترل و سالم بودن آن را رسید نمایند و در صورت مشاهده هرگونه ایراد و مشکل در بسته بندی کالا ( مانند پارگی و … ) که نشان از وجود مشکلات احتمالی در آن باشد، از تحویل گرفتن کالا خودداری نمایند  و موضوع را به بخش خدمات پس از فروش وب سایت لوناتو اطلاع داده و از همان طریق پیگیری نمایند. در غیر این صورت کاربر با امضا رسید دریافت کالا صحت مرسوله را تایید نموده و حق هرگونه ادعایی را از خود سلب می نماید.

۳- محدوده ارسال با پیک در تهران : از غرب اتوبان شهید باکری ، از شرق سه راه تهرانپارس ، از جنوب ابتدای خیابان فدايیان اسلام

۴-روش های ارسال :ارسال محصولات لوناتو در تهران توسط پیک و در شهرستانها توسط اداره پست مرکزی جمهوری اسلامی صورت می گیرد. نحوه پرداخت سفارشات می تواند به انتخاب کاربران در هنگام ثبت سفارش به یکی از روش های پرداخت آنلاین از طریق درگاه بانک و در محل از طریق دستگاه پز انجام گیرد.