لنز طبی رنگی

مشاهده همه 18 نتیجه

-5%
جدید
-5%
جدید
-5%
جدید
-5%
جدید
-10%
ارسال ۴ ساعته
630,000 تومان
-10%
ارسال ۴ ساعته
495,000 تومان
ارسال ۴ ساعته
ارسال ۴ ساعته
-5%
ارسال ۴ ساعته
-5%
ارسال ۴ ساعته
ارسال ۴ ساعته
980,000 تومان1,400,000 تومان
520,000 تومان
ارسال ۴ ساعته

لنز طبی رنگی

لنز طبی رنگی هم کاربرد درمانی دارد و هم زیبایی. این محصول همان لنزی است که افراد با چشمان نزدیک‌بین، دوربین، آستیگمات یا هر مشکل بینایی دیگر می‌توانند با آن رنگ چشم خود را تغییر دهند. در عین حال لنز طبی رنگی مشکلات بینایی را برطرف کرده و دید واضح و کاملی به کاربر می‌دهد.

 

قیمت لنز طبی رنگی

قیمت لنز طبی رنگی و البته هر نوع دیگر از لنز تا حدود زیادی به برند آن بستگی دارد. نکته ای که باید در نظر بگیرید این است که قیمت لنز طبی بیشتر از قیمت لنز طبی یا قیمت لنز رنگی نیست. برای اینکه قیمت لنز رنگی را براساس کمترین یا بیشترین مقدار ببینید، می‌توانید از فیلتر‌های این صفحه استفاده کنید.

 

تعیین نمره چشم در لنز طبی رنگی

نمره چشم برای لنز توسط چشم پزشک تعیین می‌شود. البته راه تبدیل نمره عینک به لنز نیز وجود دارد. به هر حال رنگی بودن یا نبودن لنز طبی، تاثیری در نمره آن ندارد. یعنی شما می‌توانید با استفاده از همان نمره لنز طبی معمولی، نمره لنز طبی رنگی را نیز تعیین کنید.

قیمت لنز چشم طبی رنگی از حدود ۴۰۰ هزار تومان به بالا متفاوت است. این نرخ به عوامل مختلفی مانند برند بستگی دارد. قیمت لنز طبی رنگی در اینجا با استفاده از فیلتر، با بودجه شما هماهنگ می‌شود. به این ترتیب می‌توانید بدون سردرگمی و وقت تلف کردن، لنز طبی رنگی مناسب با بودجه خود را پیدا کنید.

خرید لنز طبی رنگی

برای خرید لنز طبی می‌توانید از همین صفحه استفاده کنید. کافی است از فیلتر‌های موجود استفاده کرد و گزینه ها را به لنزهای منتخب محدود کنید. حالا با انتخاب لنز و اضافه کردن به سبد خرید، برای ادامه فرآیند راهنمایی خواهید شد.

 

فروش  لنز رنگی طبی در لوناتو

فروش لنز رنگی طبی در لوناتو، چند اصل مهم دارد. اول اینکه لوناتو فقط و فقط لنزهای باکیفیت و اصل را عرضه می‌کند. همچنین با وجود تنوع بسیار بالایی که در سبد محصولات این مجموعه وجود دارد، هیچ اثری از محصولات متفرقه و بی نام و نشان در آن نیست. کافی است محصول موردنظرتان را با استفاده از فیلترهای مختلف این صفحه انتخاب کنید. به این ترتیب و پس از تکمیل فرایند خرید، خیلی زود سفارش خود را درب منزل تحویل می‌گیرید.

 

تعیین نمره لنز طبی و نکات لازم در خرید لنز رنگی  طبی شماره دار به صورت اینترنتی

برای تعیین نمره لنز طبی حتما باید نسخه چشم پزشک یا اپتومتریست داشته باشید. یعنی لنز رنگی طبی شماره دار را باید براساس نمره چشم تعیین شده توسط متخصص انتخاب کنید.

 

انواع رنگ لنزهای رنگی

لنزهای رنگی دارای طیف گسترده ای هستند. این لنزها گاهی تک رنگ و گاهی ترکیب چند رنگ را در خود دارند. بخش زیادی از این محصولات دارای رنگ‌های طبیعی هستند. بخشی از این لنزها نیز فقط رنگ طبیعی چشم را تقویت کرده و باعث می‌شود شفاف‌ و زیباتر به نظر برسد. انواع رنگ لنزهای طبی رنگی عبارتند از:

 • لنز عسلی
 • لنز فندقی
 • لنز قهوه ای
 • لنز کهربایی
 • لنز سبز
 • لنز سبز زیتونی
 • لنز سبز روشن
 • لنز سبز آبی
 • لنز سبز عسلی
 • لنز آبی روشن
 • لنز آبی یخی
 • لنز آبی لاجوردی
 • لنز بنفش
 • لنز طوسی عسلی
 • لنز عسلی زیتونی
 • لنز طوسی یخی
 • لنز آبی تیره

 

انواع لنز چشم طبی رنگی

لنز چشم طبی رنگی انواع مختلفی دارد. برند، رنگ‌بندی، کارایی و سایز از جمله عوامل ایجاد تنوع در این محصول است. اما براساس دوره استفاده این لنز را می‌توان در چند بخش زیر دسته بندی کرد:

لنز طبی رنگی سالانه

لنز طبی سالانه تا یک سال قابل استفاده است. یعنی بعد از یک سال که از استفاده این محصول می‌گذرد، تاریخ انقضای آن فرا می‌رسد. البته لنز طبی سالانه را باید هر شب قبل از خواب از چشم خارج کرده و در محلول مخصوص نگهداری کنید. درضمن قیمت لنز طبی سالانه از حدود ۶۰۰ هزار تومان شروع می‌شود.

 

لنز طبی رنگی ماهانه

لنز طبی رنگی ماهانه را می‌توانید تا ۳۰ روز استفاده کنید. البته این لنز هم باید قبل از خواب از چشم خارج شده و تا صبح روز بعد در محلول مخصوص نگهداری شود.

 

لنز طبی رنگی فصلی

لنز طبی رنگی فصلی برای ۹۰ روز تاریخ انقضا دارد. لنز طبی فصلی را می‌توان تا ۳ ماه هر روز به چشم زده و شب هنگام خواب در محلول مخصوص نگهداری کنید. درضمن قیمت لنز طبی رنگی فصلی معمولا از قیمت لنز طبی رنگی سالانه ارزانتر است.

 

بهترین مارک های لنز طبی رنگی

برندهای مطرحی در زمینه تولید لنز طبی رنگی فعالیت می‌کنند. بهترین این برندها عبارتنداز:

 لنز طبی رنگی بوش اند لومب:

این برند دارای انواع محصولات از قبیل لنز طبی سالانه، ماهانه و فصلی است. برند بوش اند لومب محصولات با طراحی بسیار طبیعی تولید می‌کند. یعنی این لنزها رنگ چشم را به صورت کاملا طبیعی تغییر می‌دهد. بیشتر لنزهای این برند دور مشکی بوده و بسیار جذاب است. برند بوش اند لومپ آمریکایی است و انواع لنز آستیگمات، دوربین و نزدیک بین رنگی را تولید می‌کند.

 

لنز طبی رنگی  ایر اپتیکس

لنز ایراپتیکس محصول کمپانی آلکان آمریکا است که کارخانه آن در مالزی واقع شده است. ویژگی منحصر به فرد لنزهای ایراپتیکس قابلیت انتقال اکسیژن بسیار بالا در آن است. به این ترتیب چشم شما در استفاده از این محصول رطوبت طبیعی خود را حفظ کرده و خشک و آسیب‌پذیر نمی‌شود. ایر اپتیکس دارای لنزهای سالانه، ماهانه و فصلی است.

 

لنز طبی رنگی مورنینگ کیو

این برند کره ای مشهور تولید کننده انواع لنز طبی رنگی است که عیوب انکساری چشم را اصلاح می‌کند. همچنین لنز آستیگمات این برند فروش بالایی دارد. لنزهای مورنینگ کیو با فناوری هایدروژل ساخته شده و در نتیجه اکسیژن را به خوبی انتقال می‌دهد. لنز طبی رنگی روزانه، فصلی و سالانه از جمله محصولات این برند است.

 

لنز طبی رنگی فستیوال

لنز طبی رنگی برند فستیوال با استفاده از فناوری INC ‌ که باعث می‌شود، بافت آن بسیار شبیه به چشم باشد، تهیه می‌شود. همین موضوع باعث شده است که محصولات این برند رنگ چشم را به طور طبیعی تغییر دهند. لنز آبی، لنز سبز، لنز طوسی، لنز عسلی و لنز با سه تن رنگی مشکی از جمله محصولات پرطرفدار برند فستیوال است. لنز طبی رنگی از نوع فصلی و سالانه در بازار وجود دارد.

 

لنز طبی رنگی بایوفینیتی

لنز طبی رنگی بایوفینیتی علاوه بر رفع مشکلات چشم از جمله، دوبینی و نزدیک‌بینی و البته آستیگماتیسم؛ یک لنز رنگی راحت برای کاربران است. این محصول اکسیژن را به خوبی انتقال داده و رطوبت را حفظ می‌کند. همین موضوع باعث شده است که از لنزهای طبی رنگی این برند استقبال قابل‌توجهی شود. لنز طبی رنگی بایوفینیتی محصول کمپانی بزرگ کوپر ویژن کره است.

 

لنز طبی رنگی کلیر ویژن

لنز رنگی طبی کلیر ویژن توسط شرکت جئومدیکال کره تولید می‌شود. سری های مختلف لنز کلیرویژن در ترکیب رنگی متفاوت تولید می‌شود. این نوع محصول راحتی قابل‌توجهی در چشم داشته و با دوره مصرف سالانه تولید می‌شود.

 

لنز طبی رنگی فرشلوک

لنز رنگی طبی فرشلوک محصول شرکت سیباویژن آمریکا است. لنز فرشلوک یکبار مصرف و لنز فرشلوک فصلی دو محصول پرفروش این برند است. فرشلوک در طراحی لنزهای رنگی طبی از جدیدترین فناوری‌ها استفاده می‌کند و در نتیجه طبیعی و حافظ سلامت چشم است.

لنز طبی رنگی رینبو

لنز رنگی طبی رینبو با فناوری پلاسما ساخته شده و به همین دلیل بسیار نرم و لطیف است. این لنز همچنین مقاومت بالایی در برابر تجمع پروتئین و چربی دارد. لنزهای رنگی طبی رینبو از نوع سالانه و دارای تنوع رنگی بسیار بالا است. آبرسانی عالی و محافظت از چشم در برابر اشعه‌های ماورای بنفش از دیگر ویژگی‌های این محصول است.

 

لنز طبی رنگی مارشال

لنز طبی رنگی مارشال از نوع سالانه و محصول شرکت پرتی آیز کره است. این محصول در چند تن متفاوت از رنگ‌های آبی، عسلی، طوسی و سبز تولید می‌شود. لنزهای مارشال دارای فیلتر UVB  و UVA.  هستند و قسمت رنگی آن با چشم در تماس نخواهد بود.

 

پرفروش ترین لنزهای رنگی طبی

پرفروش‌ترین لنزهای طبی رنگی در سال ۲۰۲۲ عبارتند از:

 • لنز ایر اپتیکس؛ دارای ۳۳ درصد محتوای آب، قابلیت انتقال اکسیژن ۱۳۸، طراحی ۳ رنگ در یک لنز و دارای ۹ رنگ متفاوت.
 • لنز اکس پرژن؛ دارای ۵۵ درصد محتوای آب، قابلیت انتقال اکسیژن ۲۱ و دارای ۸ رنگ متفاوت.
 • لنز فرشلوک؛ دارای ۵۵ درصد محتوای آب، قابلیت انتقال اکسیژن ۲۰ و دارای ۲۰ رنگ متنوع.

 

حداکثر شماره چشم برای لنز طبی رنگی

هیچ محدودیتی برای استفاده از لنز طبی رنگی وجود ندارد. یعنی پزشک متخصص می‌تواند لنز مناسب با هر شماره چشمی را تجویز کند.

 

نحوه استفاده از لنز رنگی طبی

برای استفاده از لنز طبی رنگی باید چند مرحله زیر را انجام دهید:

 • دست‌های خود را با دقت بشویید.
 • یک لنز را در کف دستتان قرار داده و محلول مخصوص را روی آن بریزید.
 • حالا با استفاده از دست دیگر پلکتان را پایین بکشید.
 • یک لنز را با انگشت اشاره برداشته و آرام در چشم بلغزانید‌.
 • حالا چند بار پلک بزنید تا لنز در جای صحیح قرار بگیرد.
 • این کار را برای چشم دیگر نیز تکرار کنید.

 

هزینه لنز طبی رنگی در مقایسه با عینک

مقایسه قیمت لنز طبی رنگی و عینک باید با در نظر گرفتن برند هر یک انجام شود. یعنی محصولات با برندهای متفاوت قیمت متفاوتی نیز دارند. با این وجود رنج قیمت لنز طبی رنگی در سال ۱۴۰۱ از ۱۳۰ تا ۸۸۰ هزار تومان و رنج قیمت عینک از۵۰۰ هزار تومان تا ۶۰ میلیون تومان متفاوت است.

 

شرایط نگهداری لنز طبی رنگی

لنز طبی رنگی را طبق دستوری که برای همان محصول خاص توصیه شده است، نگهداری کنید. اما به طور کلی باید:

 • لنز طبی رنگی را درست مانند لنزهای رنگی یا لنزهای طبی ساده در محلول مخصوص نگهدارید.
 • لنز را قبل و بعد از قرار دادن در جای لنز ضدعفونی کنید.
 • جای لنز را هر بار با محلول تازه پر کنید.
 • جای لنز را هر چند وقت یکبار شسته و خشک کنید.
 • لنز را درست در تاریخ انقضای آن دور بیاندازید.

 

پرسش های متداول:

 لنز طبی رنگی تا چه شماره ای است؟

هیچ محدودیتی برای شماره لنزهای طبی رنگی وجود ندارد.

 

قیمت لنز طبی رنگی سالیانه چقدر است؟

قیمت لنز طبی رنگی سالانه، بسته به برند از ۴۰۰ هزار تومان به بالا است.

 

لنز طبی رنگی برای شماره چشم های بالا کاربرد دارد؟

بله افراد با شماره چشم بالا نیز می‌توانند از لنز طبی رنگی استفاده کنند.

 

قیمت لنز طبی رنگی  نمره دار چقدر است؟

قیمت لنز طبی نمره دار از ۳۰۰ هزار تومان به بالا است.

 

مدت زمان استفاه از لنز طبی  رنگی چقدر است؟

بسته به دوره استفاده از لنز که بر روی برچسب محصول درج شده است، مدت زمان استفاده از آن متفاوت است. برای مثال لنز سالانه برای یک سال و لنز فصلی برای ۳ ماه قابل استفاده است.

 

مشاهده بیشتر