لنز فرشلوک Freshlook

مشاهده همه 3 نتیجه

ارسال ۴ ساعته
ارسال ۴ ساعته

لنز فرشلوک

لنز فرشلوک FreshLook یکی از محصولات برند آلکان آمریکا است. لنزهای فرشلوک تقریبا هر نوع و سایز چشمی را پوشش داده و تنوع بسیار بالایی دارند. از لنزهای رنگی ساده و لنزهای طبی گرفته تا لنزهای چند کانونی و توریک در سبد محصولات این برند معروف وجود دارد. لنز فرشلوک درست مانند نامش دید تازه ای به شما داده و باعث می‌شود، مشکلات بینایی خود را برای همیشه فراموش کنید. لنزهای فرشلوک با استفاده از فناوری رطوبت تدریجی و از جنس سیلیکون هیدروژل تهیه می‌شوند. به همین دلیل بیشترین سازگاری لنز با چشم توسط این محصولات محقق می‌شود.

 

تاریخچه برند فرشلوک

برند فرشلوک زیرمجموعه برند شناخته شده آلکان یا همان Alcone است. این شرکت امریکایی فعالیت‌های خود را از سال 1945 آغاز کرده است. دو داروساز آمریکایی به نام‌های رابرت الکساندر و ویلیام کانر اولین بار شرکت آلکان را در تگزاس امریکا افتتاح کردند. تمرکز شرکت آلکان بیشتر بر روی سازگاری لنز با چشم و رفع مشکلی که لنزهای قبل از آن داشتند بوده است. در همین راستا محصولات این شرکت در طول سالیان با کیفیت، ساختار و فناوری رضایت‌بخشی تهیه شده اند.

 

قیمت لنز فرش لوک

قیمت لنز فرشلوک با وجود کیفیت و اعتبار قابل توجه این برند، مقرون به صرفه است. در حال حاضرمحدوده قیمت این محصول از حدود 200 هزار تومان شروع می‌شود. شما می‌توانید در این صفحه با استفاده از فیلتر قیمت، محدوده موردنظرتان را انتخاب کرده و گزینه ها را هم راستا با بودجه تان محدود کنید. به این ترتیب گزینه مورد نظر را به راحتی شناسایی کرده و تصمیم‌گیری در این زمینه برایتان بسیار آسان خواهد شد.

 

خرید لنز چشم فرشلوک

برای خرید لنز چشم فرشلوک چند فیلتر متفاوت برای شما ایجاد شده است. اگر قصد خرید لنز طبی چشم فرشلوک را دارید، از فیلتر دسته بندی باید گزینه لنز چشم را انتخاب کنید. دو گزینه دیگر نیز همانطور که مشخص است گزینه ها را به ترتیب به لنز رنگی و لنز طبی رنگی محدود می‌کند. همچنین فیلتر دوره استفاده برای انتخاب لنز فصلی یا روزانه ایجاد شده است. فیلتر قیمت نیز یکی از ابزارهای مهم برای خرید راحت و بدون سردرگمی است. بهتر است قبل از اقدام به خرید لنز فرشلوک، درباره دوره استفاده، قیمت و همه قابلیت‌ها و ویژگی‌های موردانتظار خود تصیم بگیرید.

 

رنگ های لنز فرشلوک (Freshlook colors)

فرشلوک همچنین لنزهای رنگی خود را با قیمت مناسب‌تری نسبت به دیگر برندهای مطرح دنیا عرضه می‌کند. درضمن تنوع رنگی در این برند بسیار بالا است. درواقع کمپانی آلکان وسیع‌ترین طیف رنگ لنز و البته محصولات مراقبت از چشم را در جهان عرضه می‌کند. یک دسته از این محصولات لنزهای رنگی هستند که رنگ طبیعی چشم شما رو تقویت کرده و باعث می‌شود چشمتان روشن‌تر به نظر برسد.

لیست رنگ‌های لنز فرشلوک به شرح زیر است:

 • لنز آبی
 • لنز سبز
 • لنز کهربایی
 • لنز بنفش
 • لنز طوسی آبی یا میستی گری
 • لنز آبی عسلی یا سافایر بلو

 

رنگ بندی لنز فرش لوک  (ترکیبات رنگی لنزهای فرشلوک (colorblends)

فرشلوک در ترکیب رنگی لنزهای رنگی خود از فناوری سه رنگ در یک لنز استفاده می‌کند. به همین دلیل لنزهای رنگی این برند بسیار واقعی و نزدیک به چشم مصرف‌کننده به نظر می‌رسند. یک دسته از محصولات این برند، دارای ترکیب‌ رنگی متفااوت است. این ترکیب رنگی همچنین یک حاشیه به رنگ مشکی یا رنگ‌های روشن‌تر دارد. ترکیبات رنگی این برند به شرح زیر است:

 • لنز سبز آبی
 • لنز آبی یخی
 • لنز فیروزه ای
 • لنز خاکستری
 • لنز آبی آمیتیس
 • لنز عسلی
 • لنز قهوه ای
 • لنز لنز آبی نسبتا روشن یا لنز برلیانت بلو
 • لنز طوسی نقره ای یا لنز استرلینگ گری
 • لنز خاکستری عسلی یا لنز هازل

 

 

کاتالوگ لنز فرشلوک

کمپانی آلکان و زیرمجموعه اش فرشلوک تقریبا همه تجهیزات مراقبت از چشم را طراحی و تولید کرده اند. در زمینه تولید لنز، فرشلوک دقیقا همین عملکرد را داشته است. کاتالوگ لنز فرشلوک شامل انواع لنز رنگی، لنز طبی رنگی و لنز طبی است. همچنین کاتالوگ لنز فرشلوک شامل انواع لنز روزانه، یکبار مصرف، فصلی و سالانه است.

 

انواع محصولات برند فرش لوک

انواع محصولات فرشلوک شامل لنزهای یک بار مصرف، لنز رنگی، لنز رنگی طبی، لنز روزانه، لنز سالانه و لنز فصلی است. همچینن لنزهای این مجموعه به صورت تک رنگ و ترکیب رنگ تولید می‌شود. فرشلوک به عنوان زیرمجموعه کمپانی بزرگ آلکان فقط در زمینه طراحی و تولید انواع لنز چشم فعالیت می‌کند. در حالیکه برند آلکان طیف وسیعی از محصولات مراقبت از چشم را شامل می‌شود.

 

لنز یک روزه یا یکبار مصرف رنگی

لنز یک روزه یا یکبار مصرف رنگی فرشلوک طوری طراحی شده است که پس از خروج از چشم دیگر نباید به چشم برگردد. یعنی شما فقط یک روز می‌توانید از این لنز استفاده کنید و باید در پایان روز آن را دور بیندازید. این محصول به لحاظ حفظ سلامت چشم و ایمنی بهترین گزینه پیشنهادی متخصصان چشم است. چرا که احتمال بروز عفونت، خشکی و دیگر عوارض لنز در چشم با استفاده از این محصول به صفر می‌رسد.

 

لنز ماهانه فرشلوک رنگی

لنز ماهانه فرشلوک رنگی به گونه ای طراحی شده است که فقط تا 30 روز قابل استفاده باشد. یعنی شما می‌توانید به مدت 30 روز، هر روز این لنز را به چشم زده و در پایان روز آن را خارج کنید. بعد از گذشت 30 روز این لنز غیرقابل استفاده است.

 

لنز طبی فرشلوک

لنز طبی فرشلوک همانطور که از اسمش پیداست یک ابزار پزشکی برای رفع مشکلات چشم و نواقص بینایی است. این نوع محصول از نزدیک بینی و دوربینی گرفته تا آستیگماتیسم و پیرچشمی را پوشش می‌دهد. لنزهای چند کانونی و لنزهای توریک نیز در دسته لنز طبی فرشلوک قرار می‌گیرد.

 

لنز رنگی فرشلوک

لنز رنگی فرشلوک از محبوب‌ترین لنزهای رنگی جهان به حساب می‌آید. در ساخت این محصولات از 55 درصد محتوای آب استفاده شده است. به همین دلیل این لنزها در چشم کوچکترین احساس ناراحتی ایجاد نکرده و همچنین سلامت و رطوبت طبیعی چشم را تحت تأثیر قرار نمی‌دهد. لنز عسلی فرشلوک، لنز طوسی نقره‌ای فرشلوک، لنز طوسی فرشلوک، لنز عسلی روشن فرشلوک، لنز قهوه‌ای فرشلوک، لنز ارغوانی فرشلوک، لنز آبی یاقوتی فرشلوک، لنز آبی برلیانی فرشلوک، لنز آبی فرشلوک، لنز سبز فرش لوک، لنز سبز زمردی فرشلوک و لنز فیروزه‌ای فرشلوک از جمله لنزهای رنگی فرشلوک است. این محصولات دارای انحنای داخلی 8.6 میلی‌متر، قطر 14.5 میلی‌متر و ضخامت 0.08 میلی‌متر است.

 

محبوب ترین رنگ لنزهای رنگی فرشلوک

تقریبا همه رنگ‌های لنز فرشلوک فروش بالایی در سراسر جهان دارند. اما به نظر می‌رسد بعضی از رنگ‌های این برند، محبوبیت بیشتری در میان مصرف‌کنندگان پیدا کرده اند. این محصولات عبارتنداز:

لنز طوسی عسلی فرشلوک

این محصول از پرفروش‌ترین لنزهای رنگی برندهای مختلف از جمله فرشلوک محسوب می‌شود. چه افرادی که دارای رنگ چشم تیره هستند و چه افراد با رنگ چشم روشن از این محصول استفاده می‌کنند. لنز طوسی عسلی فرشلوک را می‌توان برای هر رنگ پوست و رنگ مویی استفاده کرد. این محصول در عین تفاوت و تغییراتی که در چهره ایجاد می‌کند، بسیار طبیعی است. یعنی برای افرادی که از مصنوعی به نظر رسیدن چهره شان نفرت دارند، این بهترین انتخاب است.

 

لنز طوسی فرشلوک

لنز طوسی فرشلوک بسیار گیراست. یعنی افرادی که می‌خواهند متفاوت به نظر برسند و این منحصر به فرد بودن توجه همه را جلب کند، می‌توانند از این محصول کمک بگیرند. لنز طوسی فرشلوک در عین جذابیتی که ایجاد می‌کند، کاملا طبیعی به نظر می‌رسد. چشم قهوه ای تیره با استفاده از این محصول فندقی به نظر می‌رسد.

 

لنز آبی یخی فرشلوک

اگر می‌خواهید چهره تان به کلی تغییر کند، راهش استفاده از لنز آبی یخی فرشلوک است. این لنز با رنگ سرد و در عین حال جذاب خود هم برای چشم رنگی‌ها مناسب است هم برای افراد با چشم تیره. اگر چشمان تیره ای دارید، این محصول می‌تواند رنگ چشم شما را به مراتب روشن‌تر و شفاف‌تر نشان دهد. همچنین برای افرادی که رنگ چشم روشنن دارند، این لنز جلوه متفاوتی ایجاد می‌کند.

 

لنز طبی رنگی فرشلوک

لنز طبی رنگی فرشلوک علاوه بر اصلاح مشکلات بینایی، رنگ چشم شما را نیز تغییر می‌دهد. یعنی شما می‌توانید ابتدا با توجه به مشکل بینایی خود دسته لنز طبی فرشلوک را و سپس رنگ مورد نظرتان را انتخاب کنید. لنز طبی رنگ برای افرادی که چشم نزدیک بین یا دوربین و یا حتی آستیگماتیسم داشته و در عین حال به تغییر رنگ چشم خود علاقه دارند، بهترین گزینه است.

 

لنز های روزانه فرشلوک

لنزهای روزانه فرشلوک را باید در پایان هر روز ازچشمتان خارج کنید.  این محصول پس از خارج شدن از چشم در محلول ویژه قرار گرفته و صبح روز بعد قابل استفاده است. حالا این لنز روزانه می‌تواند تا 30 روز، یک فصل یا حتی یک سال قابل استفاده باشد. اما لنز روزانه یکبار مصرف در پایان روز باید دور انداخته شود و دیگر به هیچ عنوان قابل استفاده نیست.

 

قیمت لنز روزانه فرشلوک

قیمت لنز روزانه فرشلوک بسیار مناسب و مقرون به صرفه است. شما می‌توانید کنار هر محصول در این صفحه قیمت روز آن را نیز مشاهده کنید. حتی امکان تعیین کردن محدوده قیمت مورد نظر توسط شما در این صفحه وجود دارد.

 

لنزهای فصلی فرشلوک

لنز فصلی فرشلوک را می‌توان 3 ماه یعنی 90 روز مورد استفاده قرار داد. البته شما باید در پایان هر روز لنز را از چشم خود خارج کرده و تا استفاده بعدی درون محلول مخصوص نگهداری کنید. بعد از 90 روز این لنز دیگر قابل استفاده نیست.

 

پرفروش ترین لنزهای فرشلوک

لنزهای برند فرشلوک به خصوص لنزهای رنگی این کمپانی همگی در دسته لنزهای پرفروش چهان دسته بندی می‌شوند. با این وجود لنزهای رنگی عسلی فرشلوک، لنز رنگی خاکستری فرشلوک و لنز رنگی آبی یخی فرشلوک فروش بالاتری دارند. درضمن لنز روزانه یکبار مصرف فرشلوک نیز نسبت به دیگر محصولات از فروش بالاتری برخوردار است.

 

پرسش های متداول

لنزهای فرشلوک را برای چه مدت زمان می‌توان استفاده کرد؟

دوره استفاده لنزهای فرشلوک متفاوت است. لنز ماهانه فرشلوک تا 30 روز، لنز فصلی فرشلوک تا 90 روز و لنز سالانه فرشلوک تا 365 روز قابل استفاده است. البته توجه کنید که این لنزها را فقط در طول روز می‌توان استفاده کرد. یعنی در پایان هر روز باید لنز را از چشم خود خارج کرده و روز بعد دوباره به چشم بزنید

 

آیا لنز ایر آپتیکس از لنز فرشلوک بهتر است؟

تفاوت عمده بین لنز رنگی ایر اپتیکس و لنز  رنگی فرشلوک در ماده ساخت آنها است. لنز فرشلوک از سیلیکون هیدروژل ساخته می‌شود. این ماده به اکسیژن فرصت بیشتری برای نفوذ و ورود به چشم را می‌دهد. بنابراین چشم در این شرایط هیدراته و راحت خواهد بود.

 

تفاوت بین لنز رنگی فرشلوک و لنز ترکیبی رنگی فرشلوک چیست؟

لنز ترکیبی رنگی فرشلوک برای تغییر رنگ چشم مانند قهوه ای به آبی طراحی شده است. این محصول از سه رنگ برای تولید یک رنگ استفاده کرده و به همین دلیل بسیار زیبا به نظر می‌رسد. اما لنزهای رنگی فرشلوک رنگ طبیعی چشم شما را تقویت کرده و باعث می‌شود که روشن‌تر به نظر برسد.

 

مشاهده بیشتر