سوالات متداول

مشکلات همیشه هم مانع از پیشرفت نیستند، گاهی می‌توانند موجب شکل‌گیری یک اتفاق خوشایند باشند. داستان بسته شدن نطفه لوناتو هم به روزی برمی‌گردد که ما قصد خرید عینک اصل را داشتیم. اما این سوال برایمان پیش آمد که چگونه می‌توان محصولات جعلی که با نام و لوگوی برندهای مشهور در بازار عرضه می‌شوند را از نمونه‌های اصلی آن‌ها تشخیص داد؟

پس از مطرح شدن این سوال، مسائل دیگری نیز در ذهنمان شروع کردند به جولان دادن و عرصه را برای یافتن یک پاسخ شفاف و روشن تنگ‌تر کردن. مواردی مانند این که چرا اصلا باید برای خرید عینک و عدسی‌های آن هزینه‌های گزافی متحمل شد؟ که شاید در نهایت هم متوجه شویم که نمونه‌های فِیک و بی‌ارزش را به جای کالای اصلی به ما فروخته‌اند!

در پی یافتن پاسخ این پرسش‌ها،شروع کردیم به پرس‌وجو و تحقیق از بازارهای سنتی و کارشناسان حوزه طراحی و تولید عینک‌های طبی و آفتابی. نتیجه این تحقیق‌ها نه تنها پاسخ روشنی برای سوال‌هایمان به‌دنبال داشت، بلکه سبب تولد «لوناتو» و آغازگر مسیری نو در راستای یاری‌رساندن به هم‌وطنان عزیزمان شد.

تا پیش از شکل‌گیری فروشگاه آنلاین لوناتو، جای چنین کسب‌وکاری در حوزه مد و فشن و به‌خصوص زیرمجموعه عینک‌های طبی و آفتابی و تمامی ملزومات و لوازم جانبی آن‌ها در ایران خالی بود. ما با افتخار لوناتو را متولد کردیم و چشم‌اندازی وسیع برای آینده‌ آن ساختیم تا با کمک این برند بتوانیم نامی ماندگار در عرصه‌های بین‌المللی برای ایران عزیزمان رقم بزنیم.