نحوه تشخیص عینک ریبن اصل

نحوه تشخیص عینک ریبن اصل چند مرحله ساده دارد که با رعایت آنها می‌توانید مطمئن باشید عینک Ray-Ban اصل خریده‌اید نه فیک!

از کجا می‌توانید تشخیص دهید که عینک آفتابی Ray-Ban مدل خلبانی که قصد دارید به صورت آنلاین بخرید، اصل است یا فیک؟

به چه مشخصاتی در مارک عینک باید توجه کرد تا اصل بودن آن مشخص شود؟ برای کسب آگاهی در این رابطه از شما دعوت می‌کنیم تا راهنمای تصویری زیر را ببینید.

عینک آفتابی اصل
عینک Ray-Ban مدل خلبانی
عینک آفتابی اصل
عینک‌های جدید ری‌-بن درون جعبه‌های مخصوص کمپانی بسته‌بندی می‌شوند. بنابراین، برای اطمینان از اصل بودن محصول حتما باید برچسب چاپی روی بسته و کیفیت عکس را بادقت موردبررسی قرار دهید. البته به این نکته توجه داشته باشید که ممکن است عینک فِیک درون جعبه اصل گذاشته شده باشد.
نحوه تشخیص عینک ریبن اصل
برچسب عینک اصل شامل اطلاعات کارخانه، بارکد، نام مدل، توضیحات فریم و عدسی است. برای اطمینان باید همه توضیحاتی که روی خود عینک و روی تمامی کاغذها و برچسب‌ها نوشته شده‌اند را با هم چک کنید تا فرقی با هم نداشته باشند.
عینک ری‌-بن خلبانی همیشه در قاب قهوه‌ای و یا مشکی که روی آن لوگوی ریبن Ray-Ban چاپ شده است، عرضه می‌شود. به نشان تجاری R و دو ستاره هم توجه کنید و مطمئن باشید که وجود دارد. همچنین باید لوگو روی قاب عینک حکاکی شده باشد.
در قسمت داخلی دسته‌ی سمت چپ باید نام، شماره و جزئیات اندازه عینک درج شده باشد. به کوچک‌ترین اشتباه تایپی، نقطه‌گذاری یا فاصله‌گذاری حروف توجه کنید.
نحوه تشخیص عینک ریبن اصل
عینک‌های خلبانی Ray-Ban روی عدسی هم باید برچسب داشته باشند. نشان‌های تجاری R باید در محل درست خود قرار داشته باشند. همانند نمونه‌ای که روی قاب عینک وجود دارد.
همچنین، روی عدسی سمت چپ، یک RB بسیار کوچک درست زیر دسته عینک حکاکی شده است. اندازه، محل و فونت این لوگو را کنترل کنید. در برخی از مدل‌ها از BL استفاده شده که نشان‌دهنده برند بوش‌اندلومب است.
لوگوی ری-بن به‌طور واضح روی عدسی مشخص است. برای اطمینان باید اندازه، جای قرارگیری لوگو و فونت و خوانایی آن را چک کنید. لوگو نباید پوسته‌پوسته یا پریده‌رنگ باشد.
دسته عینک خلبانی ری-بن اصل با پیچ چهارسو به قاب وصل می‌شود.

حروف R.B باید در زیر پدِ شفاف عینک هم درج شده باشد. اندازه و فونت این لوگو را با بقیه لوگوهای روی عینک چک کنید تا مطمئن شوید که با هم برابر هستند.

نحوه تشخیص عینک ریبن اصل
کلمه Ray-Ban بعلاوه کدِ اندازه‌ی عینک باید در زیر نوار فلزی بالای عینک درج شده باشد. این کد را با برچسب روی جعبه و جزئیات نوشته شده روی دسته سمت چپ چک کنید تا با هم یکی باشند.

با توجه به تمامی موارد بالا، احتمال اینکه عینک خریداری شده شما جعلی باشد، به صفر خواهد رسید.

برای خرید عینک‌های خلبانی اصل ray ban می‌توانید به فروشگاه اینترنتی لوناتو مراجعه کنید.

بیشتر بخوانید: تشخیص عینک آفتابی اصل با کنترل تلویزیون و موبایل

سوالات رایج در مورد تشخیص عینک ریبن اصل

برای تشخیص عینک ریبن اصل باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

برچسب‌های روی جعبه، کدهای روی دسته عینک، کیف قهوه‌ای و لوگویی که روی عدسی عینک تراشیده شده است.

اصل بودن عینک خلبانی ریبن چه اهمیتی دارد؟

شما با خرید عینک اصل می‌توانید از چشمان خود که یکی از مهم‌ترین سرمایه‌هایتان است، محافظت کنید. عینک اصل توانایی مسدود کردن اشعه‌های UV را دارد، اما عینک‌های فیک این ویژگی را ندارند.

بزرگ یا کوچک بودن فریم عینک مهم است؟

اگر فریم و عدسی‌های عینک آفتابی بزرگ باشند، این مزیت را دارند که تمامی قسمت‌های چشم و اطراف آن را پوشش دهند. خوبی این امر این است که مطمئن می‌شوید اشعه‌های ماورابنفش به چشم شما هیچ آسیبی نمی‌رساند.

مزیت عدسی پلاریزه عینک آفتابی چیست؟

وقتی نور به جای اینکه عمودی حرکت کند، افقی می‌شود، چشم را اذیت خواهد کرد و بازتاب شدید نور موجب کاهش دید شخص نیز می‌شود. اما عدسی‌های پلاریزه حاوی فیلترهایی هستند که این بازتاب‌های شدید نوری را مسدود می‌کنند و سبب کاهش درخشش و تابناکی می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

خبرنامه لوناتو

با ثبت نام در خبرنامه لوناتو از جدیدترین محصولات و جشنواره‌های فروش ویژه ما مطلع شوید.

در حال ارسال

متشکریم، عضویت شما با موفقیت انجام شد.

مشاوره در واتس اپ مشاوره تلفنی