در زیربنای صنایع اپتیک SPY اشتیاق عمیقی برای جابجا کردن مرزهای شادی و سرزندگی  در زندگی شما نهفته است. صنایع اپتیک SPY  در اوایل دهه ۹۰ با تلاش گروهی از طراحان و قهرمانان ورزشی که دورنمایی از طراحی یک عینک آفتابی حرفه ای داشتند به وجود آمد.

ماموریت تیم SPY معرفی یک محصول تک، با طراحی نوین با بکارگیری تکنولوژی است، که با نهایت خلاقیت در حال انجام آن هستند. آنها یک عینک آفتابی متفاوت به بازار عرضه کردند.

برند SPY به سرعت در ورزشهای اکشن شناخته شد و به خاطر تعهدشان در کیفیت محبوب گشت.

عینک آفتابی
عینک آفتابی

در هر رشته ای چه موج سواری ، چه اسکی یا موتور سواری SPY وارد این رشته شد و چشمان ورزشکاران با حیجان این رشته ها را با تکنولوژی و طراحی مدرن در عینک پوشاند.

ریشه های اکشن SPY  همچنان قوی مانده است و همواره امروز هم با همکاری قهرمانان  جهان و بهترین طراحان خلاق مرزها این صنعت را جابجا می کنند.

SPY اپتیک محصولات فوق العاده ای تولید می کند که روی صورت شما می نشیند ، به شما اجازه می دهند دید واضحی داشته باشین ، باحال به نظر برسین ، کار های خود با عینک آفتابی  بر چشم بهتر انجام بدین ، هنگام کار راحت باشنید ، که در نهایت به شما حس سر زندگی می دهد.

در پاییز ۲۰۱۱ SPY  با ارائه اولین کالکشن عینک طبی خود وارد بازار عینکهای تجویزی شد.

در این کالکشن SPY نه فقط فریمها و تکنولوژی لنز های خودش را عرضه کرد بلکه حس و حالی را که طرفداران SPY  با آن بزرگ شدند را با عینکهای طبی به طرفدارانش هدیه کرد که این حسی نیست جز ماجراجویی که باعث می شود به محضی که عینک را بر روی چشمان خود می گذارید دوست دارید وسایل سفر خودتون جمع کنید و یا خودتون رو برای یک مسابقه ورزشی آماده کنید!

در امریکا هر چشم پزشکی در ساحل غربی از ابتدای کار خود کالکشنی از SPY  دارد که تا سبک زندگی پر جنب و جوش این منطقه را پاسخ گو باشد .

به طور خلاصه اگه ورزش کارید ، اگر روحیه ماجراجویانه ای دارید ، اگر عاشق سفر هستین اولین پیشنهاد ما برای شما کالکشنهای عینک آفتابی SPY و عینک طبی  می باشد.

 

پاسخی بگذارید

خبرنامه لوناتو

با ثبت نام در خبرنامه لوناتو از جدیدترین محصولات و جشنواره‌های فروش ویژه ما مطلع شوید.

در حال ارسال

متشکریم، عضویت شما با موفقیت انجام شد.