طالع بینی عینک متولدین ماه آبان

طالع بینی عینک متولدین ماه آبان ، بر اساس رنگ ماه تولد آبان مشخص می‌شود. به این معنی که گفته می‌شود متولدین دومین ماه از فصل پاییز بهتر است از رنگ قرمز، شرابی و آلبالویی برای انتخاب عینک آفتابی یا عینک طبی استفاده کنند.

قرمز، نماد عشق، هیجان و دوست‌داشتن است. این رنگ را همچنین نماد اشتیاق، تمایل و حسرت هم می‌دانند که جنگ و جرات و جسارت با خود دارد. متولدین ماه آبان هم انسان‌های مرموز، باهوش و بسیار تحلیل‌گری هستند که وجودشان مملو از راز و اشتیاق است. به همین خاطر، بر اساس طالع‌بینی عینک، می‌گویند عینک به رنگ قرمز برای آبان‌ماهی‌ها از همه مناسب‌تر است. چون با ویژگی‌های مرموز و هیجانی آنها به خوبی جور در می‌آید.

ما در لوناتو انواع عینک‌های آفتابی و طبی را عرضه می‌کنیم که رنگ قرمز دارند. شما می‌توانید بنا بر نیاز خود یکی از این اکسسوری‌های جذاب را سفارش دهید تا در سریع‌ترین زمان ممکن به صورت رایگان برایتان ارسال شود.

خرید عینک به رنگ قرمز از فروشگاه لوناتو

طالع بینی عینک متولدین ماه آبان

ویژگی شخصیتی متولدین ماه آبان چیست؟

آبان‌ماه‌ها قوی، حساس و عاشق معما و مسایل رازآلودند. این افراد در ظاهر شاید آرام به نظر برسند، اما درونشان غوغایی برپاست. این افراد از دروغ بسیار متنفر هستند و در صورتی که بتوانند به کسی اعتماد کنند، به خوبی با او کنار می‌آیند. متولدین دومین ماه فصل پاییز عاشق سفر و ماجراجویی هستند.

متولدین ماه آبان با اینکه از حمایت دیگران خوشحال می‌شوند اما تا حدی هم حسود هستند. این افراد برای رسیدن به آرزوهای خود ممکن است دست به هر کار بی‌منطقی بزنند. هیجانات عاطفی متولدین آبان چنان سریع است که می‌توانند دایما در حال دل بستن و دل کندن باشند. در برابر دروغ هم واکنش‌های بسیار تند و خشنی دارند.

در بالا هم گفتیم که هیجانات و اشتیاق‌های متولد ماه آبان زیاد است. اما در عین حال مغرور و با اعتمادبه‌نفس است.

همان‌طور که نماد ماه آبان عقرب است، می‌توان حدس زد که تا چه اندازه دمدمی مزاج هستند. اما در عین حال به نیزهوشی، بیش‌فعالی و عدالت معروفند.

عینک مناسب برای ماه آبان

رنگ محبوب آبان قرمز تیره است و از این رو، بر اساس طالع‌بینی عینک بهتر است عینک‌های قرمز استفاده کنند. چون برایشان خوش‌یمن است.

رنگ قرمز به خوبی می‌تواند پرشور و پرحرارت‌ بودن آبانی‌ها را نمایش دهد.

متولد ماه آبان تحت تاثیر سیاره پلوتون است. سنگ خوش‌یمن او هم عقیق سلیمانی (اوپال) است که همچون شخصیت متولدین این ماه پر از عجایب و ناپایداری است.

بیشتر بخوانید: رنگ فریم عینک بر اساس رنگ پوست

سوالات مربوط به طالع بینی عینک متولدین ماه آبان

بهترین رنگ عینک برای متولد ماه آبان چیست؟

رنگ قرمز تیره، شرابی و آلبالویی بهترین رنگ عینک برای آبان‌ماهی‌هاست.

ویژگی بارز متولد ماه آبان چیست؟

احساساتی، مصمم، پراشتیاق، مرموز، لجباز، دمدمی و خودرای هستند.

عینک قرمز برای چه افرادی مناسب‌تر است؟

افرادی که پوست گرم دارند. پوست‌های گرم متمایل به زرد یا سبز هستند.

عینک قرمز را می‌توان با موهای شرابی ست کرد؟

خیر، عینک با قاب پلاستیکی قرمز تیره و شرابی برای افرادی که موی قرمز یا قهوه‌ای روشن دارند، مناسب نیست.

خرید عینک بر اساس ماه تولد

منبع: zennioptical

دیدگاهتان را بنویسید

خبرنامه لوناتو

با ثبت نام در خبرنامه لوناتو از جدیدترین محصولات و جشنواره‌های فروش ویژه ما مطلع شوید.

در حال ارسال

متشکریم، عضویت شما با موفقیت انجام شد.

مشاوره در واتس اپ مشاوره تلفنی