بند عینک
شاید تا همین چند سال پیش بند عینک صرفاً وسیله‌ای برای مراقبت از عینک بود اما آرام‌آرام داستان عوض شد و امروز دیگر بنده عینک صرفاً بندی به اضافات دسته و به دور گردن برای اینکه مبادا عینک از چشم شما بر زمین بیفتد نیست. امروز بند عینک هویت نقش و نگار خود را به طرح و رنگ عینک می‌افزاید و می‌تواند نمایشگر نشانه‌هایی خاص بر روی لباس شما باشد و زیبایی‌های عینک شما را دو چندان کند.

تا همین چند سال پیش معمولاً از بند عینک بیشتر برای عینک‌های طبی که اکثر اوقات بر روی چشمان ما بودند استفاده می‌شد اما این روزها دیگر بند عینک فقط برای عینک‌های طبی نیست و امروز بند عینک زینتی مضاعف بر خود عینک‌های آفتابی است که رنگ و لعابش و آن دانه‌های و اشکال گوناگون در بند عینک بیش از پیش چشمان مخاطبان خاص برو باید!

bandeynak-nazzin-1

استفاده از بند عینک بین همه افرادی که از عینک استفاده می‌کنند باب نیست اما استفاده کردن از مزیت‌هایی بس بجا دارد که استفاده از آن را از اوجت واجبات می‌کند! برای مثال کسانی که در طول روز فعالیت‌های فیزیکی دارند و امکان افتادن عینک از چشمانشان نسبتاً زیاد است حتماً به استفاده از بند عینک برای جلو گیری از حادثه احتیاج دارند چون عینک هم موقع سقوط خبر نمی‌کند! و افراد عینکی با تراژدی سقوط عینک و احیاناً شکستن عدسی و یا خط و خش افتادن بر آن آشنایی دارند و خدا نکند که شماره چشم بالا باشد و عینک زاپاس غایب!

 

بند عینک -1

زیبایی‌های بصری بندهای عینک از جمله مهم‌ترین علل استفاده از آن است. عینکی قرمز با بند عینکی با رنگ‌های مکمل همه را به وجد می‌آورد و ایجاد شادی مضاعف می‌کند.
لوناتو با توجه به نیاز بازار در این حوزه اقدام به همکاری با برندهای مطرح و گوناگون نمود. برای بررسی انواع بند  عینک با ما همراه باشید.

 

بررسی و خرید بند عینک

۱ دیدگاه

پاسخی بگذارید

خبرنامه لوناتو

با ثبت نام در خبرنامه لوناتو از جدیدترین محصولات و جشنواره‌های فروش ویژه ما مطلع شوید.

در حال ارسال

متشکریم، عضویت شما با موفقیت انجام شد.