در لوناتو تلاش می‌کنیم با استفاده از امکانات بر بستر وب و توانمندی‌هایمان، خدمات جدیدی را در زمینه انتخاب و خرید عینک‌های آفتابی و طبی ارائه دهیم.

مزایای خرید از لوناتو

home try on icon

خرید از منزل

از مهمترین مزایای فروشگاه‌های اینترنتی امکان خرید از راه دور و در نتیجه صرفه‌جویی در زمان برای خریداران است. برای خرید عینک کافیست در منزل بنشینید و با استفاده از فروشگاه آنلاین لوناتو اقدام به انتخاب عینک مورد نظر خود کنید. جدیدترین مدل‌ها با قیمت مناسب در اختیار شما هستند.

خرید به صرفه icon

قیمت مناسب

در لوناتو تلاش کرده‌ایم با مدیریت زنجیره تأمین، عینک‌ها را با مناسب‌ترین قیمت عرضه‌ کنیم. کافی‌است یک‌بار قیمت‌های ارائه شده را با قیمت فروشگاه‌های دیگر مقایسه کنید.

icon-free-shiping-2

حمل رایگان

تمام هزینه‌های حمل به کل کشور برای سفارش‌های بالای ۱۰۰ هزار تومان رایگان است. شما هیچ هزینه‌ای را به عنوان هزینه‌ حمل پرداخت نخواهید کرد. برای سفارش‌های ۱۰۰ هزار تومن و کمتر ۱۰ هزار تومان هزینه حمل دریافت می شود.

خرید به صرفه icon

پرداخت

۱. پرداخت نقدی در محل
۲. پرداخت به صورت کارت در محل
۳. پرداخت آنلاین از طریق درگاه بانک

icon-home-try-on-2

انتخاب در منزل

یکی از روش‌های نوآورانه‌ای که در لوناتو از آن استفاده کرده‌ایم انتخاب در منزل است. اگر در انتخاب بین چند مدل مختلف شک دارید و یا دوست دارید قبل از پرداخت عینک را امتحان کنید. می‌توانید از گزینه انتخاب در منزل استفاده کنید. لوناتو حداکثر تا ۵ عینک انتخابی را برای شما ارسال می‌کند و می‌توانید بعد از امتحان، عینک مورد نظر خود را انتخاب کنید. (در مرحله اول این امکان تنها در تهران مقدور است.)

icon-30days-guaranty-2

۳۰ روز فرصت تعویض

پس از خرید عینک تا ۳۰ روز می توانید عینک را تعویض کنید. برای تعویض عینک هیچ هزینه ای را لازم نیست پرداخت کنید. لوناتو تمام هزینه های حمل را به عهده می گیرد.

icon-30days-guaranty-2

۳۰روز فرصت عودت

اگر تصمیم به مرجوع کردن عینک خریداری شده گرفتید، می‌توانید تا ۳۰ روز اقدام کنید. کل هزینه‌های حمل به عهده لوناتو خواهد بود و شما تمام هزینه پرداخت شده برای عینک را دریافت خواهید کرد.