با لنزهای جدید اسپای شادابی، سلامتی و کیفیت را یک جا امتحان کنید

چند ماه است که راجع به عینک‌های جدیدی که قابلیت‌هایی هم‌‌چون تقویت خلق و خو، آرامش و خواب بهتر دارند، می‌شنویم. این عینک‌ها مجهز به لنزهایی هستند که طول موج بلند نور خورشید که یکی از اشعه‌های مفید برای بدن است را از خود عبور می‌دهند. نام آن‌ها را با اسم لنزهای هپی اسپای می‌شنویم.

گرچه این موضوع اغراق‌آمیز به نظر می‌رسد، اما داستان‌‌های پشت لنزهای هپی توسط تحقیقات و پژوهش‌ها اثبات شده است. مطالعه‌ای که در مجله‌ی US National Library of Medicine ایالت متحده‌ی آمریکا صورت گرفته، اثرات این لنزها را در ۹۴ کارمند اداری در طول ۴ هفته بررسی کرده و به این نتیجه رسیده است که کارمندانی که از چنین عینک‌هایی استفاده می‌کنند، از لحاظ عملکرد، خواب شبانه، کیفیت کار، خستگی کمتر چشم‌ها و اخلاق بهتر عمل می‌کنند.

در اینفوگرافی زیر توضیحات بیشتری راجع به لنزهای هپی اسپای بخوانید.

لنزهای هپی اسپای

اما لنزهای هپی اسپای چه ویژگی‌هایی دارند؟

اشعه‌های منتشر شده توسط نورخورشید به دو دسته‌ی اشعه‌های خوب (طول موج بلند نور خورشید) و بد(طول موج کوتاه نورخورشید) تقسیم می‌شوند. این اشعه‌ها اغلب تاثیر منفی چشم‌ها دارند، برای همین است که استفاده از عینک‌های آفتابی که اشعه‌های نور خورشید را دفع می‌کنند، همواره توصیه می‌شود. اما عینک‌های آفتابی به گونه‌ای طراحی می‌شوند که نه تنها اشعه‌های منفی بلکه اشعه‌های مثبت را نیز دفع می‌کنند. این اشعه‌ی مثبت باعث ایجاد تعادل در بدن می‌شود و به ترشح سروتونین (هورمون خوشحالی) کمک می‌کند. در نتیجه افرادی که از چنین عینک‌هایی استفاده می‌کنند، نسبت به افراد دیگر شادتر هستند.

لنزهای هپی اسپای

علاوه بر مزایای بسیار این عینک‌ها بر سلامتی، کیفیت آن‌ها نیز بسیار بالا است. این لنزها با تقویت رنگ و کنتراست باعث بهبود دید از محیط می‌شوند. با همه‌ی این ویژگی‌های مثبت در لنزهای هپی اسپای، آن‌ها هم‌چنین طراحی‌های بسیار زیبایی دارند و مناسب افرادی هستند که علاوه بر زیبایی به استایل و سبک پوشش نیز اهمیت می‌دهند.

لنزهای هپی اسپای

 

کالکشن جدید عینک‌های آفتابی و لنزهای اسپای را از این لینک ببینید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 
اولین نفری باشید که از اخبار، فروش‌های ویژه و محصولات جدید لوناتو با خبر شوید.
ثبت‌نام کنید و از ۱۰٪ تخفیف اولین خرید لذت ببرید