انواع لنزهای خاص

لنز طبی خاص

انواع لنزهای خاص

لنزهای ۲ کانونه برای افراد استیکماتیک

این لنزها نرم بوده و پیرچشمی و آستیکماتیک

 

 

لنز برای چشم‌های خشک

اگر دچار مشکل خشکی چشم هستید، می‌توانید از لنزهای مخصوص پیری چشم استفاده کنید تا اثرات ناشی از خشکی چشم را از بین ببرید.

 

لنز برای چشم های خشک
لنز برای چشم های خشک

لنزهای رنگی

به غیر از استفاده طبی لنزها ،شما می‌توانید از لنزهای بهبود دهنده رنگ و یا لنزهای رنگی استفاده نمایید. اگر شما چشم های رنگی دارید لنزهای بهبود دهنده ،رنگ چشم شما را پر رنگ‌تر می‌کنند و اگر دوست دارید رنگ چشم شما کلاً عوض شود ،لنزهای رنگی این کار را برای شما انجام می‌دهد.

 

لنز رنگی خاص
لنز رنگی خاص

 

 

لنزهای نمایشی

این لنزها که به لنزهای نمایشی نیز معروف است می‌تواند به غیر از رنگ، افکت ها و طرح‌هایی را به چشم شما اضافه کند تا مثلاً چشمان شما مثل گربه یا یک خون آشام دربیاید! چون طرح‌ها و مدل‌های این لنزها زیاد میباشد ،پس حق انتخاب زیادی را برای شما به ارمقان می آورد.

لنز رنگی خاص
لنز رنگی خاص

 

 

 

 

لنزهای پروتز

برخی از لنزهای رنگی با مصرف پزشکی استفاده می شوند . این لنزها که به لنزهای فوق نرم یا ابریشمی معروف هستند، با رنگ کدر برای چشمانی که اسیب دیده اند استفاده می شوند.

لنز پروتزی
لنز پروتزی

 

لنزهای محافظ UV

برخی از لنزها با محافظت UV طراحی می‌شوند. این لنزها چشمان شمارا در مقابل پرتوهای UV محافظت می‌کند ولی چون تمامی سطح چشم را نمی‌پوشاند بهتر است از یک عینک آفتابی مناسب این محافظت را تکمیل نمایید.

لنز محافظت کننده از UV
لنز محافظت کننده از UV

 

لنزهای کنترل نزدیک بینی

این لنزها برای کاهش یا متوقف کردن روند افزایش نزدیک بینی بخصوص در کودکان طراحی‌شده است. این لنزها برای کودکانی که شماره چشم آنها به سرعت افزایش می یابد کاربرد دارد تا با کنترل این فرایند مانع از بروز مشکلات در آینده و نیز عمل جراحی شود.

 

 

 

 

خرید لنزهای خاص

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 
اولین نفری باشید که از اخبار، فروش‌های ویژه و محصولات جدید لوناتو با خبر شوید.
ثبت‌نام کنید و از ۱۰٪ تخفیف اولین خرید لذت ببرید