فریم عینک استاندارد

برای خرید عینک طبی نکات مهم بسیار وجود دارد که اغلب از دقت کردن به آن غافل می‌شویم بنابراین سعی کردیم در این مطلب یک بررسی اجمالی بر روی نکاتی در خرید یک عینک طبی حائز اهمیت است بیندازیم.

 

فریم عینک استاندارد
فریم عینک استاندارد

بطور معمول عواملی همچون رنگ پوست، رنگ مو و رنگ چشم هرفردی که قصد خرید عینک طبی دارد از جمله مهمترین فاکتور های برای وی در خرید فریم عینک طبی به حساب می آید. در واقع پروسه بررسی و خرید پس از نسخه پزشک خواهد بود و در مرحله بعد ما فریم عینک مورد علاقه خود را از لوناتو با توجه بررسی نسخه پزشک توسط تیم پستیبانی لوناتو خریداری می کنیم.

 

عینک خریداری شده توسط شما باید به گونه ای باشد که میدان دید شما را به صورت کامل پوشش دهد و خطاهای اپتیکی را به حداقل ممکن برساند و در همین راستا بسیار تاکید شده است که در انتخاب نهایی فریم عینک مد نظر شما حتما باید با هماهنگی تیم پشتیبانی لوناتو در خرید فریم عینک طبی باشد تا بررسی های نهایی با توجه به نسخه پزشک شما بر روی آن انجام شود.

 

در این میان عینک‌های فوتوکرومیک اصولاً چشم را تا حد زیادی در برآر امواج مضر نور محافظت می‌کنند و البته لازم به ذکر است در مواردی خاص عینک‌های فوتوکرومیک با سطح بسیار بالا ممکن است دید شما را در شب بسیار کاهش دهد. پیشنهاد می‌گردد در هنگام خرید عینک به این نکته توجه شود که اندازه عینک مد نظر شما باید به موازات پیشانی شما باشد. اگر عینک از عرض پیشانی شما بسیار بزرگ‌تر بود، برای شما نامناسب و اگر از عرض پیشانی شما کوچک‌تر بود یعنی برای شما کوچک است. عینک استاندارد از نظر اندازه باید موازات پیشانی شما باشد و چشمان شما در میان عدسی قرار گیرد.

 

خرید فریم عینک استاندارد

 

شما می توانید تا تاریخ ۲۰ آبان ۱۳۹۶ با خرید لنز زایس یک فریم عینک استاندارد به رایگان از لوناتو دریافت نمایید.

خرید لنز زایس و دریافت رایگان فریم عینک

 

 

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 
اولین نفری باشید که از اخبار و فروش‌های ویژه لوناتو با خبر میشود.