عینک‌ های مارک وگ : ۵ فریم زنانه ۲۰۱۷ که تاکنون ندیده‌اید

وگ برند عینک مشهور ایتالیایی است که از سال ۱۹۷۳ در حال فعالیت است، با اینکه برای زنان و مردان به صورت مشترک عینک طراحی میکند، اما به نظر میرسد زنان از اهمیت بیشتری برای وگ برخوردارند. این موضوع را از نام برند عینک وگ که از مجله ی مشهور سبک زندگی مخصوص زنان گرفته شده است، میتوان نتیجه گرفت.

مجله ی وگ یک نشریه ی هفتگی پرآوازه است که به مد تمرکز کرده و اغلب رویدادهای مشهور مد همچون هفته ی مد نیویورک را تحت پوشش قرار میدهد، با اینکه بخشی از این مجله به عینک اختصاص یافته، اما برخلاف تصورات عمومی هیچ ارتباطی بین این مجله و مارک عینک وگ به جز شباهت اسمی وجود ندارد.

تاریخچه شکلگیری عینک وگ

مارک عینک وگ در سال ۱۹۷۳ تاسیس شد. سبک طرحهای وگ کاملا متفاوت از برندهای زمان خود بوده و به سرعت توانست جایگاه بسیار قدرتمندی برای خود بسازد. به طوریکه در سال ۱۹۹۰ توسط شرکت لوکساتیکای ایتالیایی ارائه کننده ی کالاهای لوکس خریداری شد.
این شرکت امروزه نه تنها مالک وگ، بلکه بسیاری از پرفروشترین برندهای عینکجهان زیرمجموعه ی آن هستند. میومیو، جورجیو، بوربری، پور رالف لورن، تیفانی و ورساچه تعدادی از آنها هستند.

چرا زنان مشهور به عینک وگ علاقه دارند؟

وگ فراتر از روندها حرکت میکند، این برند با طراحیهای بسیار شیک، متفاوت، رنگارنگ و جسور بیانگر چشمانداز این برند است که میگوید اعتماد به نفس داشته باشید و جهان را از دیدگاه خودتان ببینید. سبک طراحی مینیمال و توجه به روحیات زنانگی باعث شده که بیشترین فروش میزان عینک به زنان را به خود اختصاص دهد.

اگر اغراق نکرده باشم، همه ی مدلهای مشهور جهان حداقل یکبار عینک وگ را به چشم داشتهاند. از کیت موس و آدریانا لوما گرفته تا Liu Shishi بازیگر چینی و Depika Paduxone مدل هندی.

علاقه زنان مشهور به عینک وگ
علاقه زنان مشهور به عینک وگ

جدیدترین طرحهای عینک وگ برای زنان

بدون تردید طرحهای عینک برند وگ دوستداشتنیترین و متفاوتترین طرحهایی است که در زمان خودش میتوان ببینید؛ جسورانه و خاص. به همین دلیل است که این برند را پارادایم ساز طرحهای جدید عینک میشناسند.
وگ برای سال ۲۰۱۷ نیز سنگ تمام گذاشته و میتوان گفت لوکسترین قابهای خود را برای امسال تدارک دیده است. در ادامه تعدادی از آنها را مشاهده میکنید.

۱) عینک وگ مدل ۰۴۰۸۳
این مدل یکی از شیکترین طراحیهای سال ۲۰۱۷ محسوب میشود، با اینکه شیشههای آن رنگ قهوهای به خود گرفتهاند، اما هیچ تغییری در حالت صورت فرد ایجاد نکرده و چشمها نیز از پشت شیشهها نمایان است.
اگرچه به نظر میرسد عینک بزرگی است و روی صورتهایی با اندازه‌ی متوسط زیاد خوب دیده نشود، اما ظرافت طراحی آن باعث شده که برای هر نوع صورتی مناسب و شیک باشد.

۲) عینک وگ مدل ۰۵۲۱۱
میتوان گفت این طرح متفاوتترین طرح وگ از زمان تاسیس تاکنون است. کل بدنه‌ی این عینک به رنگ مشکی و یکپارچه است و حالت گربهای دارد و برای افرادی که از چشمهایی کشیده برخوردارند، بسیار مناسب است. این طرح وگ برای افرادی مناسب است که میخواهند این تابستان را با چهرهای متفاوت ظاهر شوند.

۳) عینک وگ مدل ۰۴۰۸۴
این فریم که طرح مورد علاقه‌ی من نیز هست، بسیار لوکس و ظریف طراحی شده است. بدنه‌ی این فریم حالت طلایی رنگ دارد و تنها بخش پایانی بدنه که کنار گوشها قرار میگیرد، مشکی با طرحهای کوچک قهوهای رنگ است.
اگر فرم صورتتان مشابه با فرم صورت گیگی حدید باشد، فریمهایی مشابه با این فریم میتوانند بهترین انتخاب برای شما باشند.

۴) عینک وگ مدل ۰۵۱۶۴
مدل بعدی وگ که جدیدترین طرح آن نیز محسوب میشود، طرحی شیک و کلاسیک دارد. این فریم به رنگهای قرمز، آبی، قهوهای و طلایی طراحی شده است.
شیشههای این مدل وگ دایرهای شکل بوده و با فریم یکپارچهاش میتواند بینهایت جذاب به نظر میرسد.

۵) عینک وگ مدل ۰۴۰۸۲
این مدل عینک وگ که تقریبا از لحاظ فریم شبیه به مدل ۰۴۰۸۴ است، یکی دیگر از طرحهای سال ۲۰۱۷ وگ است. این مدل با رنگهای صورتی، آبی، طلایی و قهوهای موجود است که خصوصا رنگ صورتی آن فوقالعاده مدرن و شیک دیده میشود. میتوانید سایر رنگهای این طرح را در سایت وگ مشاهده نمایید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 
اولین نفری باشید که از اخبار، فروش‌های ویژه و محصولات جدید لوناتو با خبر شوید.
ثبت‌نام کنید و از ۱۰٪ تخفیف اولین خرید لذت ببرید