این فقط یک عینک نیست!

عینک-گاندی

 

عینک گاندی فقط یک عینک نیست. پشت عینک گاندی یک ایدئولوژی بسیار قدرمتمد وجود داره که دنیا رو تحت تاثیر خودش قرار داده. چطور می شه دنیا رو جای بهتری برای زندگی کردن؟

چطور می شه اجتماعی تر بود و چطور میشه پیام صلح رو به گوش تمام دنیا رسوند و چطور می شه دنیا رو از خشونت ریشه کن کرد؟ دنیایی که در اون چیزی به عنوان تعصب وجود نداره و همه هر چیز رو همون طور که هست می پذیرند و انسان ها چیزی رو به هم تحمیل نمی کنند.

جان لنون
عینک جان لنون نمادی از آزادی اندیشه و صلح، فروش عینک طبی

 

نه عقیده ای و نه کاری. هیچ چیز تحمیل نمیشه. دنیایی با محور کیفیت که همه چیز با عشق انجام میشه. باور کنی یا نکنی این بینشی هست که پست عینک گرد جان لنون و گاندی و جابز و … هزاران انسانی وجود داره که با تمام وجود تلاش می کنن دنیا جای بهتری برای زندگی کردن بشه؟

تو هم امروز شروع کن و به جمع کسایی بیا که می خوان دنیارو جای بهتری برای زیستن کنن. شاید به نظرت خیلی باور پذیر نیاد اما میشه. کافیه اولین قدم رو من و تو برداریم و عینکی پیام آور مهربانی، صمیمیت و اجتماعی بودنه شروع کنیم و با هم و به همه این پیام رو بدیم که می شه.

 

 

 

از دید علم روانشاناسی، عینک های گرد که فاقد لبه تیز هستند. این عینک ها پیام دهنده علاقه مندی به مردم و جامعه و همچنین مهربانی و هم زیستی هستند. دقیقا به همین علت که شما به طور نا خودگان با دیدی این نوع از عینک ها احساس آرامش می کنید. چهره هایی که تا الان با عینک گرد دیدید به خاطر میارید و متوجه می شید که اونها خدمات بزرگی به اجتماع کردند.

 

برای خرید عینک طبی و خرید عینک آفتابی کافی است بر روی لینک مربوط کلیک کنید.

لوناتو مرجع خرید عینک طبی و خرید عینک آفتابی

 

 

 

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 
اولین نفری باشید که از اخبار، فروش‌های ویژه و محصولات جدید لوناتو با خبر شوید.
ثبت‌نام کنید و از ۱۰٪ تخفیف اولین خرید لذت ببرید