عینک آفتابی هیپستری، شما هم یک هیپستر هستید؟

عینک آفتابی هیپستری

عینک به سبک هیپستر ها!

عینک آفتابی هیپستری

عینک‌هایی که معمولاً هیپستر ها استفاده می‌کنند از بافت اکثریت جامعه به دور است و چندان مربوط متد روز فشن نیست اما در نوع خود خواص و متفاوت است. شاید برای شما سؤال شود که در مرحله نخسب هیپستر به چه کسی گفته می‌شود و سر چشمه این لقت از کجا آماده است؟ اگر بخواهیم این موضوع رو بسیار ریشه‌ای پیگیری کنیم باید درباره مسلک بوبوایسم ساعت‌ها صحبت کنیم اما شما در این حد کفایت کنید که معمولاً اکثر افراد با سبک زندگی هیپستری چندان در قید و بند عادات و باید و نباید و سنت‌ها نیستند. آنها آزاد زندگی می‌کنند و اعتقاد به نوعی روشن‌بینی داند و در باب همین روشن‌بینی به آگاهی علاقه دارند و فلسفه آنها از در انتها به این جمله بر می‌گردد. در صلح و آرامش شاد باشید چون هیچ چیز ارزش جنگیدن ندارد و با نیروی آگاهی و مهربانی می‌توان همه مسائل را حل کرد.

 

عینک طبی هیپستری
عینک طبی هیپستری

عینک هیپستری!

 

اما عینک یک هیپستر، یک عینک خاص است که با آن شما را به سمت خود می‌کشد و کارخانه‌های سازنده آن در طراحی این گونه عینک‌ها از طراحی خاص استفاده می‌کنند که البته معمولاً خود هیپستر ها عینکی می‌خرند که در هر فروشگاهی یافت نشود و دارای طراحی خاص باشد. این موضوع به دلیل دو شاخصه اصلی هیپستر هاست که همیشه در غیر متعارف بود و خلاقیت پیشرو هستند.

در رسانه‌ها و بر روی چشم بسیاری از چهره‌های مشهور می‌توانید عینک به سبک هیپستری به بنید. مثلاً بر روی چهره جاستین تیم برلک و دونالد گلوور و همین طور بر روی چهره بسیاری از خواننده‌های محبوب سبک جز این‌گونه عینک‌ها دیده می‌شود. عینک‌هایی که معمولاً مربی شکل با فریم کائوچویی یا به صورت مستر کلاب هستند و خبر خود اینکه می‌توانید بسیاراز مدل عینک‌ها را در لوناتو بررسی و خریداری کنید و از عینک زدن مثل یک هیپستر لذت ببرید.

 

خرید عینک آفتابی

خرید عینک طبی

 

 

 

 

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 
اولین نفری باشید که از اخبار، فروش‌های ویژه و محصولات جدید لوناتو با خبر شوید.
ثبت‌نام کنید و از ۱۰٪ تخفیف اولین خرید لذت ببرید