۴ راهکار مطمئن برای افزایش طول عمر عینک

این روز ها عینک های طبی نوعی پوشش برای بسیار از مردم به حساب می آد. اما اینکه چطور می تونیم از این پوشش حساس بیشتر مراقبت کنیم تا دچار مشکل نشیم بسیار مهمه. مخصوصا برای کودکان و نوجوانانی که تحرک بیشتر دارند و امکان آسیب دیدن عینکشون نسبت به بزرگسال ها بیشتره این موضوع اهمیت بیشتری داره .

در این پست به چند راه کار برای اینکه بتونیم از عینک هامون بیشتر مراقبت کنیم می پردازیم.

 

افزایش طول عمر عینک آفتابی و عینک طبی

همه ما می دونیم اگه روزی عینک ما براش مشکلی پیش بیاد بعدش چی میشه. حس این که نمی تونیم کارامون رو به درستی انجام بدیم و مطمئنا اعتماد بنفس مون هم به شدت کاهش پیدا می کنه و احتمال گیج و عصبی می شیم. این حس ناراحتی در مورد اشخاصی که بیشتر نیاز به عینک دارند ملموس تره. در مورد عینک های آفتابی هم این موضوع صادقه و شاید مسئله به اندازه عینک طبی برای ما ضروری نباشه اما کسایی که همیشه عینک آفتابی روی صورتشون هست و عینک آفتابی جزو وسایل ضروریشون شده خوب این موضوع رو درک می کنن که از دست دادن عینک آفتابی مورد علاقه چه حسی داره.

جایگاه مقدس عینک آفتابی و عینک طبی

نگهداری از عینک
نگهداری از عینک

اما راهکار اول ما برای این موضوع اینه که همیشه برای عینکتون یک جای کاملا مشخص در نظر بگیرید. معمولا ما در اکثر مواقع کل روزمون در سه جا بیشتر سپری نمی کنیم. خونه، ماشین و محل کار. بهترین کار اینه که  در هر  یک از این مکان ها محل کاملا مشخصی برای عینکتون در نظر بگیرید و به یاد داشته باشید عینک باید یا روی صورتتون باش یا در جای مقدس! و اگر عینک در جایی که نباید بگذارید اون وقت باید منتظر تکرار اتفاقاتی که در اول متن اشاره شد باشید.

قاب عینک

قاب عینک
قاب عینک

عینکتون رو همیشه در قابش نگهداری کنید و بعد از اینکه عینک رو از روی چشمتون برداشتید اون رو حتما درون قاب قرار بدید. این کار طول عمر عینک شمارو تا ۱۰ برابر افزایش میده. فکر کنید عینکتون رو از روی صورتتون برداشتید و اون رو در جایگاه مقدسش اما بدون قاب قرار دادید. از شانس شما مهمون هایی که اون روز به خونه شما اومدندیک فرزند ۲ سال دارند که به عینک علاقه خاصی داره. مطمئنا اگر در این مواقع عینک شما در قاب خودش باشه احتمال اینکه زنده بمونه خیلی بیشتر. بس قانون شماره دو اینه که اول لباس مهمونی رو تن عینکمون می کنیم و بعد اون رو به جایگاه مقدس میفرستیم.

 

بند عینک

بند عینک
بند عینک

 

 

بلی، از بند عینک استفاده کنید. این روز ها بند عینک صرفا یک بند اضافه مزاحم که به عینک وصل شده باشه نیست بلکه با تنوع بسیار زیادی که براش بوجود اومده می تونه کلی عینک و پوشش شمارو زیبا کنه. کافی به بند عینک هایی که در لوناتو موجود سری بزنید تا از زیبایی اونها شگفت زده بشید اما بجز زیبایی بند عینک کاربرد بسیار مهمتری داره. بند عینک اجازه نمی ده عینک شما هرگز به زمین بیفته و طبعا این موضوع مخصوصا برای کسانی هزینه بسیار بالایی برای عینک دادند بسیار مهم و اساسیه. پیش نهاد ما اینه که همین حالا از بند عینک های لوناتو دیدن کنید.

 

 

دستمال عینک

 

عینک طبی
عینک طبی

 

دستمال عینک نقش بسیار مهمی رو در مراقبت از لنز عینک آفتابی و عینک طبی ایفا می کنه. هرکز عینکتون را با پیراهن یا یا پوشش که احتمال به لنز آسیب وارد کنه پاک نکنید. بهترین وسیله برای این کار دستمال عینک شماست. لنز ها رو همیشه پاکیزه نگه دارید چون وجود گردوغبار به مدت طولانی بر روی لنز می تونه به لنز عینک شما آسیب وارد کنه.

 

برای خرید انواع عینک طبی مردانه و با عینک طبی زنانه کفایه فقط بر روی لینک ها کلیک کنیدو به یاد داشته باشید لوناتو همیشه درکنار شماست.

عینک طبی مردانه

عینک طبی زنانه

عینک آفتابی مردانه

عینک آفتابی زنانه

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 
اولین نفری باشید که از اخبار، فروش‌های ویژه و محصولات جدید لوناتو با خبر شوید.
ثبت‌نام کنید و از ۱۰٪ تخفیف اولین خرید لذت ببرید