چگونه لنز شکسته را از چشم خارج سازیم؟

خارج کردن لنز شکسته

یکی از مشکلات لنزهای تماسی که می‌تواند خطرساز باشد، شکستن لنزها بر روی چشم است. خارج کردن لنز شکسته از چشم کاری نسبتا دشوار و خسته‌کننده است. زیرا دقت و توجه بالایی می‌طلبد. ولی با دانستن نحوه خارج کردن لنز شکسته ،می‌توان بر ترس خود غلبه کرد.

با اصطلاحات نسخه چشم پزشکی عینک و لنز تماسی آشنا شوید

اصطلاحات نسخه چشم پزشکی

احتمالا برای شما هم پیش آمده است که پس از مراجعه به چشم پزشک با نسخه‌ای شامل اصطلاحات تخصصی و چندین عدد مواجه شده‌اید. این اعداد برای افرادی که اطلاعات کافی در زمینه اصطلاحات نسخه چشم پزشکی ندارند مبهم به نظر می‌رسد. اما افراد متخصص به محض مشاهده نسخه، عینک یا انواع لنز طبی تماسی […]

با تمیز کردن صحیح لنز، طول عمر آن را افزایش دهید

تمیز کردن لنز

لنزهای تماسی از جمله وسایل پزشکی هستند که برای استفاده در یکی از حساس‌ترین نقاط بدن طراحی شده‌اند. تمیزی و استریل بودن لنزها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. اگر لنز آلوده باشد، منجر به انتقال باکتری و عفونت‌های چشمی می‌شود. در نتیجه تمیز کردن لنز از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

با ۱۰ مورد از بهترین مارک عینک آفتابی آشنا شوید

بهترین مارک عینک آفتابی

می‌توان گفت عینک آفتابی یکی از مهمترین اکسسوری‌های مد دنیا برای آقایان و خانم‌ها است. در حقیقت بسیاری از افراد معتقدند استفاده از عینک آفتابی نقش موثری در پرستیژ و ظاهر افراد دارد

همه چیز راجع به عینک‌های خلبانی

هنگامی که صحبت از عینک‌های آفتابی مخصوص خلبانان می‌شود، اولین چیزی که به ذهن می‌رسد، عینک‌های Aviator هستند. ولی این مدل عینک، تنها مدلی نیست که خلبانان انتخاب می‌کنند.

تنبلی چشم و راه‌های درمان آن

راه های درمان تنبلی چشم

به عقیده پزشکان برای کودکان بالاتر از هشت سال راه های درمان تنبلی چشم کارساز نخواهد بود. تحقیقات اخیر نشان داده که این فرضیه اشتباه است. با این بیماری و راه های درمان آن آشنا شوید.

انتخاب عینک ورزشی متناسب با نوع ورزش

عینک ورزشی

در گذشته به علت عدم استفاده از عینک ورزشی ،آسیب‌های چشمی ناشی از ورزش گسترده بود. امروزه با توجه به افزایش آگاهی در میان مردم، عینک‌های ورزشی بر چشم افرادی که در زمینه ورزش فعالیت می‌کنند، به وفور دیده می‌شود.

با علل و روش‌های درمان انحراف چشم در کودکان آشنا شوید

انحراف چشم در کودکان

استرابیسم (strabismus) یا انحراف چشم وضعیتی است که در آن نگاه دو چشم همزمان قادر به تمرکز روی یک شی نیست. در این حالت چشم‌ها هنگام نگاه به یک نقطه در یک راستا قرار نمی‌گیرند و به داخل یا خارج می‌چرخند.

چشم‌اندازی به تاریخچه لنز سولکو

لنز سولکو

از سال ۱۹۷۵ لنز سولکو (Soleko) رهبر تولید لنزهای تماسی با کیفیت، لنزهای داخل چشمی و محلول‌های نگهداری لنز می‌باشد. که تا به امروز برای ارائه هر چه بهتر محصولات تلاش کرده است.

با راهکارهای درمان عفونت و التهاب چشم آشنا شوید

قرمیزی چشم

قرمزی چشم، التهاب غشاء چشم است که می‌تواند دلایل عفونی و غیرعفونی داشته باشد. اگر علت قرمزی چشم ناشی از عوامل غیرعفونی مثل حساسیت باشد، برای درمان از داروهای ضد آلرژی استفاده کنید. اگر با این روش‌ها  بهبود حاصل نشد، قرمزی چشم ناشی از عفونت چشم بوده است. در این شرایط نیاز به درمان‌های دقیق‌تر و استفاده از قطره عفونت چشم خواهد بود.

اولین نفری باشید که از اخبار، فروش‌های ویژه و محصولات جدید لوناتو با خبر شوید.
ثبت‌نام کنید و از ۱۰٪ تخفیف اولین خرید لذت ببرید