درباره ما

عبور از محدودیت‌های زمانی و مکانی ایده‌ای است که هر کسب‌وکاری در پی‌ رسیدن به آن است. دسترسی به بازارهای بکر و ارائه خدمات در حوزه‌ای وسیع موضوعی تازه در حوزه راه‌اندازی کسب و کار نیست.

فرآیند انتخاب و خرید عینک به عنوان کالایی لوکس و در عین حال مصرفی، همواره پیچیدگی‏‏‏ های فراوانی داشته و در عین حال به دلیل هزینه‏‏‏ نسبتا بالا، حساسیت بسیاری برای مشتریان آن دارد. با پر رنگ‏‏ تر شدن نقش و کاربرد عینک در زندگی امروزی، انتخاب و خرید عینک هر روز با اهمیت‏‏ تر می‏‌شوند.عدم استفاده از عینک در طول روز باعث بروز مشکلاتی خواهد شد که با بی اطلاعی از این امر ممکن صدمات جبران ناپذیری به بینایی شخص وارد شود.

تیم لوناتو نیز با توجه به سابقه‌ کاری خود در بازار عینک و همچنین با توجه به روند رو به رشد استفاده از اینترنت در کشور تصمیم به استفاده از اینترنت جهت دست‌یابی به بازارهای جدید  و اطلاع رسانی در بخش سلامت گرفت. کار ورود به دنیای آنلاین همیشه هم به همان راحتی که فکر می‌کنیم نیست.

هدف ما ایجاد پایگاهی جهت اطلاع رسانی در مورد عینک و فواید استفاده از آن و همچنین روش جدیدی برای خرید این محصول می باشد.

ما تلاش کرده ایم با گردآوری محصولات متنوع و جدید بتوانیم سلایق مختلف را پوشش دهیم.

تجربه چندین ساله در بازار عینک ایران و شناخت سلایق مختلف مشتریان در این صنف می‌تواند کمک شایانی برای خریدن آسان‌تر عینک به شما کند.

 همچنین لازم به ذکر است که تمامی عینک های طبی عرضه شده در وبسایت لوناتو فاقد شماره هستند و فقط فریم توسط ما به فروش میرسد و جهت تغییر عدسی فریم ها به همکاران متخصص این امر ارجاع داده خواهید شد.


logo-samandehi