درباره ما

درباره ما

همیشه از یک مشکل راه‌حلی به ذهن می‌رسد و این‌بار هم همینطور بود. یک مشکل ساده وجود داشت; عینک اصل و چه جوری بشناسیم و چرا باید این همه پول برای عینک بدیم؟ بعدش فهمیدیم بقیه هم این مشکل را دارند.

برای اینکه حرفی نو بزنیم ماندیم و لوناتو را ساختیم. جای خالی یک مجموعه این چنینی در حوزه فشن به خصوص عینک به شدت جذاب بود و روزی که تصمیم به شروع داشتیم یک برند بزرگ جهانی را تصور می‌کردیم. می‌خواستیم بگوییم از جایی که روزی کشوری خاص و مردمش خاص‌تر بودند، برندی برخواسته تا جور ماندگار بودنمان را بکشد.

به تهران فکر کردیم، به ایران. به آبودانی که ریبون دوس داشتند. به اصفهان و شیرازمون. همه‌ی این خاک.

دغدغه‌های دیگه ای هم داشتیم. مثل ساختن اعتماد، مشتری را از خودمون میدونستیم و برای پولش ارزش قائل بودیم. بیشتر می‌خواستیم از خرید لذت ببرند تا محصول. همون اول گفتیم اگه دوس نداشتی پس بده با کمال میل هم پس می‌گیریم. 

تصمیم گرفتیم از بازار سنتی کمک بگیریم و کانال فروش جدیدی را راه بندازیم. بیشتر روی قبل و بعد از خرید تمرکز کردیم. به اینکه چه طور یک عینک مناسب رو برای خودمون پیدا کنیم و زیباتر بشیم.

باور داشتیم که خرید عینک می‌تواند راحت‌تر و فان‌تر باشد.

بعد از مدتی طبق یک گزارش جهانی فهمیدیم که نزدیک ۱ میلیارد نفر در دنیا توان خرید یک عینک طبی رو ندارن و با توجه به جمعیت کشورمون, با جمعیتی حدود ۱۱ میلیون نفر مواجه شدیم. تصمیم گرفتیم که با کمک شما با راه‌اندازی کمپین چشمان مهربان به این افراد کمک کنیم و از مبلغ هر خرید مقداری را به این صندوق اختصاص بدیم تا اونا هم بتونن درس بخونن، یاد بگیرن و کار کنن.


لوناتو در رسانه‌ها

webna-lunato